Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to normalne?


Mateusz_1985

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jestem chory na dwubiegunówkę według opisu choroby powinnem mieć zaburzenia seksu tak samo jak i po tabletkach i powinna pojawić nie chęc jak i niemoc. W moim przypadku jest troche inaczej najchcetniej bym sie tylko kochal lub masturbował bo tylko to mi daja przyjemnosc nic innego nie daje mi takiej radosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może znajdź sobie jakieś pożyteczne i absorbujące zajęcie na początek co by oderwało Twoje myśli a potem przydałoby się jakieś hobby które sprawiło by Ci radość. Musisz nauczyć się cieszyć czymś innym, próbować różnych rzeczy. Sam się problem nie rozwiąże, wymaga pracy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masturbacja doprowadziła Cię do tej choroby, nie na odwrót. Nic nie dzieje się bez przyczyny, choroba ma swoje zródło.Rzuć ten paskudny nałóg a powoli wyzdrowiejesz.

:shock::shock::shock::shock: ale pieprzysz bzdury ...bez obrazy

 

Amon_Rah ma całkowitą rację :uklon:

 

Mateusz_1985 a Ty uważaj, bo zwiększone zainteresowanie sexem może świadczyć o tym, że masz górkę :P Pozdrawiam, też CHAD-ówa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marandek22, wiadome to jest że słońce świeci, a nie te bzdury które wypisałeś.

i powstrzymuj się od takich komentarzy lepiej. nie znasz historii choroby kogoś i nie jesteś psychologiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie rozumiem, górka górką, tylko ja nie mam ochoty na zycie na prace, na spotykanie sie ze znajomymi juz ich stracilem, moge byc rozwalony nie wiem jak ale na ta przyjemnosc mam zawsze wiekla ochote i tego nie rozumiem... lekarze stwierdzili ze jestem mlody i tak jest ze sie mysli... ja pierdziele, a ja widze ze to jest nienormalne i nie wiem jak na to wplynac artykuly, slowa wszystko kojarzy mi sie z rzeczmi zwiazanymi z seksem lub nagoscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego by brakowalo, stwierdzili już alkoholizm, chad, ja osobiscie stwierdzam ze mam zaburzenia osobowosci jeszcze tylko to by brakowało.. Az zastanawiam sie czy jest sens w ogole zyc... chodzi o to ze to jest dla mnie najmilsza rzecz jaka moge sobie zafundowac bo reszta jest do dupy a w tym stanie na chwile zapominam o wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz_1985, alkoholizm i zaburzenia osobowości też mogą dodatkowo występować w CHAD. :roll:

Człowiek w tej chorobie jest bardziej poddatny na różne nałogi więc uważaj i dokładnie się obserwuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa bore bioxetin, depacine i venlabax jakoś po tym funkcjonuje ale to i tak nie jest to. nie umiem juz z ludzmi rozmawiac, tylko net, wszedzie sie zle czuje najlepiej w smaotnosci, ciagle jakies dziwne mysli o przeszlosci i nie umiejetnosc okreslenia sie tym kim sie jest naprawde, wyszukiwanie bledow w rodzinie co do mojego wychowania, mysli ze wszyscy sa przeciwko mnie, jaki to ja jestem zly i swirniety itd. Ja juz mysle ile tak mozna zyc u mnie to trwa jakies 10 lat a od niedawna tak naprawde stwierdzone, ja dopiero rozumiem ze ja nigdy nie bede w pelni szczesliwy i nie wyobrazam sobie byc z kim choc bardzo bym chcial w ogole kto mnie bedzie chcial i do tego jakie ja krzywdy moge wyrzadzic wiec lepiej tez tego zaoszczedzic innym, gdybym mial pewnosc ze sobie tu beze mnie poradza to bym to zakonczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz_1985, to minie...nie załamuj się, poczekaj aż leki zaczną działać, daj sobie czas.

Depresja w CHAD-zie jest dużo cięższa niż normalna deprecha....niestety :-|

Ja jestem chora od 14 lat, zdiagnozowana dopiero 4 lata temu i moje depresje trwały czasem nawet 8 m-cy :(

Zamykałam się w domu, izolowalam od znajomych, od całego świata :-|

Teraz jestem po 2,5 miesięcznym pobycie w szpitalu z terapią właśnie dla zaburzeń afektywnych.

Tam w końcu mnie ustabilizowali, zaczęłam brać LIT i Ketrel i póki co jest dobrze, stabilnie i znów jestem zadowolona z życia aczkolwiek bez zbytniej euforii, tak po prostu normalnie...uff w końcu :yeah:

Ale pamiętaj, nic nie trwa wiecznie i nawet depresja kiedyś mija, tylko trzeba być cierpliwym.

Życzę Ci dużo wytrwałości w walce z tą chorobą, która jest bardzo podstępna :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 lat:/ w sumie to mi duzo nie brakuje do ciebie, cale zycie spieprzone ani dziecinstwo ani okres dojrzewania a najgorsze ze taraz gry moglbym sie najlepiej bawic w zyciu to ja cierpie. gdzie jest taki szpital?? bo ja bylem w klinice ale tam tylko leki w ogole psycholog to jak sie poprosilo zadnej terapi:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz_1985, Katowice-Szopienice...polecam.

IV Oddział Zaburzeń Nerwicowych i Afektywnych.

Terapia trwa od 8 do 12 tygodni i na prawdę przynosi efekty. Przy okazji dobierają odpowiednie leki.

Nie tylko mnie tam ustabilizowali, moja koleżanka jest już 2 lata po pobycie tam i od tamtej pory jest cały czas w remisji :smile:

Mam nadzieję, ze w moim przypadku też tak będzie.

Jeśli zależy Ci na normalnym funkcjonowaniu to na prawdę polecam ten Oddział. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, Mnie przyjęli od ręki ;) tylko ze skierowaniem pojechałam :D

Chyba byąłm w bardzo złym stanie :(

A normalnie to wygląda tak, ze jedzie się na rozmowę kwalifikacyjną i podają Ci termin zgłoszenia jak nie ma przeludnienia to jest to około 1-2 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×