Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Alienated, współczuję :roll: Też odmówiłam na jedno takie zaproszenie, choć 19 osób to pewnie się tam nie uzbiera... No i jeszcze drugą opcję miałam, ale jakoś nie byłam przekonana... Nawet nie pamiętam co robiłam w zeszłym roku... To chyba był dzień jak co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, niekoniecznie przed komputerem. Będzie u mnie mój "nadworny opiekun", będzie ciasto, likierek, można w coś pograć, można coś obejrzeć. Jak dla mnie to sylwester idealny :)

 

No wiesz co, rezygnować ze spotkania ze względu na jedną osobę? To trochę... dziecinne :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya! Czyli dobrej zabawy Wam życzę! :great:

Jeżeli o mnie chodzi... Unikam ludzi, którzy nie są w stanie mnie zrozumieć... A takich, którzy są po prostu skurwysynami z natury, w szczególności... Nie będzie mi smutno! Poradzę sobie jakoś ;).

 

-- 31 gru 2011, 04:46 --

 

No to żeśmy zaszaleli :!::?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Proponuję zmienić nazwę wątku na ZLOT

 

2. Ja już kiedyś pisałem, ale to było dawno, więc wracam do tematu. Czy byliby chętni na wyjazd na Krym w długi majowy weekend? Koszty to ok. 50 pln/dziennie + przejazd ok. 150 pln ze Lwowa (w obie strony). Trasa po Krymie: Simferopol - Bakczysaraj - Sewastopol - Jałta - Ałuszta - Sudak. Noclegi w kwaterach prywatnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, ja bardzo liczę na Twój udział.

 

Ostateczne deklaracje potrzebne są na miesiąc przed wyjazdem. Kupno biletów w dniu wyjazdu jest raczej mało prawdopodobne; trzeba je załatwiać wcześniej tj. na ok. 4 tygodnie przed terminem wyjazdu. Bilety są imienne i do ich kupna we Lwowie potrzebny jest oprócz kasy skan paszportu każdego z uczestników. Tak więc na 4 tygodnie przed wyjazdem zbieram skany paszportów i jadę do Lwowa po bilety.

 

Pociąg ze Lwowa odjeżdża o 9:46 a w Simferopolu jest o 9:50 (oczywiście następnego dnia).

http://www.poezda.net/en/train_timetable/604-CHERNOVCY-SIMFEROPOL_PASS?mode=3&location=route_redirect&st_from_name=LVOV&st_from=2218000&st_to_name=SIMFEROPOL&st_to=2210000&forDate=28-04-2012&titleval=&tr_code=1559190%3A%CB+

 

Krym jest ładny i ciekawy. Zapewne na początku maja będzie jeszcze za zimno, aby się kąpać w Morzu Czarnym, ale na pewno będzie cieplej niż w Polsce. A może będzie ktoś chętny, aby popływać sobie w basenie z delfinami, bo taka możliwość jest: http://www.plywaniezdelfinami.pl/krym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×