Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

paradoxy, no tak, Michuj, czyli to wszystko wyjasnia... :?

 

To nie ja. Wszedłem tylko po banie na Michuj z nickiem Everlasting. Prosiłem Tomka na facebooku o reaktywacje swojego konta, po czym po paru minutach dostałem od Arnolda bana. Do teraz w sumie nie wiem za co. Te konta ala ''piździelec'' to nie ja. Tyle co mam do powiedzenia.

 

NIGDY nie dostaniesz tutaj reaktywacji konta. I dobrze wiesz dlaczego. I im szybciej to pojmiesz i przestaniesz wycinac kolejne numery z setkami nowych kont pod najrozniejszymi nickami tym lepiej dla nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo najczęściej użytkownicy proszą o usunięcie konta wraz z postami. A posty usuwamy tylko w wyjątkowych sytuacjach:

a) zawarte w nich informacje, dane osobowe mogą przyczynić się do bezpośredniej, bądź pośredniej identyfikacji użytkownika;

b) zawarte w nich informacje, dane osobowe mogą zostać wykorzystane przez osoby trzecie i istnieje ryzyko naruszenia dóbr osobistych użytkownika;

 

Zwykła formalność. Zazwyczaj administratorzy przychylają się do próśb o skasowanie konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co tu dużo ukrywać. Jak nagle wysyłamy w kosmos kilkadziesiąt, kilkaset, kilka tysięcy (sic!) postów, to w tematach, w których dana osoba się udzielała, robi się po prostu burdel. Nie wiadomo kto jest założycielem tematu, czemu cytaty w postach osób poniżej odnoszą się do nieistniejących postów itd. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema lekko, napięcie musi rosnąć jak w 'Klanie" ewentualnie można założyć ankietę pt. Kto zabił?

 

W Klanie mają zabić Ryśka. Klan bez Ryśka to jak M jak miłość bez Hanki.

Polskie seriale spadają na psy.

Jedynie Na wspólnej jeszcze daje radę.

 

Łezka w oku aż się kręci.

[videoyoutube=5MIXKjytKGw&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, ale to nie będzie pytanie tylko stwierdzenie.

 

Szkoda, że temat "Poradnik jak dostać depresji" wylądował w koszu. Uważam, że coś takiego motywuje o wiele bardziej niż powtarzanie "zrób coś ze sobą, weź się w garść", blee. Odwrócona psychologia działa na wielu ludzi. Mnie ten tekst ruszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo chcę wstawić obrazek jpg, a wyskakuje mi komunikat "Różnica w typach obrazków: oczekiwano rozszerzenia gif, otrzymano jpg." wcześniej tak nie miałem, w czym tkwi problem?

 

P.S. Kiya, Mad, Bomba, fajnie, że zrozumieliście co miałem na myśli w "poradniku", ale skoro nie każdy by zrozumiał i ktoś mógłby się zastosować do tych rad :shock: to faktycznie miejsce w koszu uzasadnione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×