Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Agasaya, hehe

 

Ram, w tymże lokalu są dwie sale. Jak przyjdziesz to przeniesiemy się do tej dla niepalących, jak nie przyjdziesz to zejdziemy do piekieł, dymu i siarki :twisted:

A na pw pozwolę sobie odpisać tutaj: tak, zawiniłeś mi. Byłeś dla mnie nie miły, niekulturalny, więc nie czuję się w obowiązku być miła czy kulturalna dla Ciebie.

 

A gdzie Kiya? Będzie?

A Guzik-Rozpierdalaczek też wpadnie? :D Możemy wtedy wpaść do jakieś knajpy, gdzie solniczki są przykręcone do stołów ;P I kufli nie można wynosić ;)

 

Kefas? Będziesz?

 

Wstępnie piątek, 13tego, godzina 19?20?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam z pracy i co widzę?

Znowu, znowu się kłócą... ./'

 

Pewnie, że będę, to ja rzuciłam terminami :P

 

Sala dla palaczy jak najbardziej mi NIE odpowiada. Ewentualnie można się podzielić na dwie grupy i rozmawiać na migi - jeśli jest tam szyba ;) Palacze mogą puszczać znaki dymne. Mnie tam (do tej sali) choćby siłą nie zaciągniecie :P

 

Może ktoś mi objaśnić gdzie jest ten Anioł? Albo najlepiej rzucić adresem, to sobie w zumi sprawdzę. Chyba, że zna ktoś jakiś lokal z tą salą dla nienormalnych, brzmi niezwykle kusząco :mrgreen:

 

lubie_jesc, napisz coś o sobie :) I przyjdź na spotkanie. Im nas więcej, tym raźniej. Poza tym Vilgefortz też jest nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie żryjcie się już panowie i panie :smile:

ja też jestem za salą dla niepalących...

będę wolna już po 18 bo psychiatrę mam na 17.45 :lol:

Kiya, to jest chyba ul. Kilińskiego przy skrzyżowaniu z ul. Bema "Cafe Anioł"

Sala dla palących jest na dole, dla niepalących u góry

i ogólnie Ram nie fochaj tylko przychodź

Alicjo wybacz jako i ja wybaczyłam Marcinowi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"tak, zawiniłeś mi. Byłeś dla mnie nie miły, niekulturalny, więc nie czuję się w obowiązku być miła czy kulturalna dla Ciebie."

No i moje na wierzchu z tym mszczeniem się. To proszę wyjaśnij mi w jaki sposób, oprócz mojego stosunku do przebywania w lokalach dla palaczy i palenia papierosów w m moim towarzystwie, tak Ci zawiniłem. W jakiż to sposó byłem dla Ciebie niemiły, niekulturalny. Niech to będzie tutaj, na forum, nie na PW. Przedstawiasz mnie w niekorzystnym świetle, chcę wiedzieć, co zrobiłem, przypomnij mi.

 

-- 09 sty 2012, 08:58 --

 

A jeżeli napisałaś tak po prostu, by rzucić jakieś oszczerstwo, to oczekuję sprostowania i przeprosin

 

-- 09 sty 2012, 09:04 --

 

Tym bardziej, że z ostatniego zlotu wracaliśmy razem autobusem i normalnie ze sobą rozmawialiśmy, etc. Więc chyba nagle Ci się włączyła jakaś lampka, "czas komuś dosrać" i w imię tego można kłamać i rzucać oszczerstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będę w centrum Gdyni właściwie od rana, po 18 będę już wolna. Może być 19 ale gdyby ktoś chciał prędzej wypić ze mną herbatkę i poczekać na resztę to byłabym rada :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×