Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Amon_Rah, no właśnie po raz kolejny pokazałeś jaki jesteś miły. Ja się nie zniżam do czegoś takiego, żeby wyżyć się na kimś, bo mam złe dni i mogłeś sobie darować ten chamski komentarz,bo wyczytałeś w innym temacie że akurat w tej chwili mam załamanie... Widać inaczej nie umiesz. Szkoda, że Tomkek tego nie widzi, albo go to nie obchodzi.

Mam prawo się zapytać i nie widzę tu najeżdżania na nikogo. Fajnie by było jakby na forum panowała miła atmosfera, a ciekawe jak ma tak być jak administrator tak traktuje użytkowników. Porażka. A że nikt inny nie ma odwagi tego napisać to już inna sprawa...:/ Nie napisałam, że TYLKO , ale że bardzo dużo takich jest.

Szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, no właśnie po raz kolejny pokazałeś jaki jesteś miły. Ja się nie zniżam do czegoś takiego, żeby wyżyć się na kimś, bo mam złe dni i mogłeś sobie darować ten chamski komentarz,bo wyczytałeś w innym temacie że akurat w tej chwili mam załamanie... Widać inaczej nie umiesz. Szkoda, że Tomkek tego nie widzi, albo go to nie obchodzi.

Mam prawo się zapytać i nie widzę tu najeżdżania na nikogo. Fajnie by było jakby na forum panowała miła atmosfera, a ciekawe jak ma tak być jak administrator tak traktuje użytkowników. Porażka. A że nikt inny nie ma odwagi tego napisać to już inna sprawa...:/ Nie napisałam, że TYLKO , ale że bardzo dużo takich jest.

Szkoda gadać.

Wiecnapisalem Ci, poczytaj rozne z moich przeszlo 1000 postow, moze wtedy zmienisz zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałam.Nie ważne, zakładam, że i tak nic się nie zmieni a osoba do której tak napisałeś nawet nie usłyszała słowa przepraszam- które jej się należy, nawet jeśli Cię poniosło..Spoko, jakbyś uważnie czytał moje posty, wiedziałbyś, że nie mam na celu awantury czy obrażanie Ciebie, w końcu wszyscy tu mamy jakieś problemy, po prostu szkoda, żeby forum ucierpiało na czymś takim. Szacunek i miła atmosfera to podstawa wśród relacji międzyludzkich. :) Fajnie byłoby o tym pamiętać. :)

Pozdrawiam. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoxy, no tak, Michuj, czyli to wszystko wyjasnia... :?

 

To nie ja. Wszedłem tylko po banie na Michuj z nickiem Everlasting. Prosiłem Tomka na facebooku o reaktywacje swojego konta, po czym po paru minutach dostałem od Arnolda bana. Do teraz w sumie nie wiem za co. Te konta ala ''piździelec'' to nie ja. Tyle co mam do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy - nie jesteś adminem?

Ty nie jesteś pępkiem świata, skończ tę durną krucjatę

zajmij się życiem, a nie trollowaniem na forum, bo tylko to potrafisz

149 różnych kont - i co z tego, skoro wcześniej czy później i tak dostaniesz bana? skończyła się taryfa ulgowa, której nigdy nie powinieneś zresztą dostać, bo jak widać w ogóle nie uczysz się na własnych błędach.

po co pchasz się tam, gdzie cię nie chcą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoxy, no tak, Michuj, czyli to wszystko wyjasnia... :?

 

To nie ja. Wszedłem tylko po banie na Michuj z nickiem Everlasting. Prosiłem Tomka na facebooku o reaktywacje swojego konta, po czym po paru minutach dostałem od Arnolda bana. Do teraz w sumie nie wiem za co. Te konta ala ''piździelec'' to nie ja. Tyle co mam do powiedzenia.

 

ja pierd.lę...... ręce z cyckami opadają.... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoxy, no tak, Michuj, czyli to wszystko wyjasnia... :?

 

To nie ja. Wszedłem tylko po banie na Michuj z nickiem Everlasting. Prosiłem Tomka na facebooku o reaktywacje swojego konta, po czym po paru minutach dostałem od Arnolda bana. Do teraz w sumie nie wiem za co. Te konta ala ''piździelec'' to nie ja. Tyle co mam do powiedzenia.

 

ja pierd.lę...... ręce z cyckami opadają.... :roll:

 

to nie trzymaj rąk na cyckach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_someone_, mozna.

 

I wogole ja pier**le, co tutaj sie znowu dzieje?! Kolejna krucjata na Administracje?! W obronie Michuja ktory robi robi sobie z nas jawne kpiny?! Wezcie sie zastanowcie co Wy w ogole piszecie i w czyjej obronie na kogo napadacie, bo mi juz po prostu rece normalnie opadly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×