Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pożegnanie


Gość L:)

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bez samobójstwa :mrgreen:

 

Postanowiłem usunąć konto na forum. Doszedłem do wniosku, że forum nie jest w stanie mi więcej pomóc - teraz zostają tylko kolejne kroki do zdrowego i szczęśliwego życia, nie chcę nikogo w żadnym wypadku urazić, ale poświęcenie czasu tutaj jest dla mnie staniem w miejscu i poniekąd stratą czasu (i zdrowia przed komputerem przy okazji) - zajmowanie się problemami innych osób jest moim zdaniem odciąganiem uwagi od swoich, a mi zależy przede wszystkim na własnym życiu, którego i tak mi za dużo zabrano (w tym całego dzieciństwa). Chciałbym w najbliższym czasie, przy odrobinie szczęścia, zacząć nowe życie, w nowym miejscu z nowymi ludźmi, zrywając z przeszłością tak silnie oddziałującą na mnie i moją psychikę.

 

Pragnę podziękować wszystkim osobom (przepraszam że nie z nicków, ale nie chciałbym kogoś przypadkiem pominąć - wszyscy jesteście wspaniałymi ludźmi i każdemu z osobna jestem wdzięczny), z którymi spędziełem tutaj trochę czasu za wszelką pomoc, za wsparcie a także przyjemną rozmowę :smile: Życzę wszystkim by udało im się pokonać ich zaburzenia oraz dożycia setki w szczęściu ze wspaniałymi chwilami i ludźmi u boku :smile:

 

Pozdrawiam! :)

L:)

 

wloczykij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w najbliższym czasie, przy odrobinie szczęścia, zacząć nowe życie, w nowym miejscu z nowymi ludźmi, zrywając z przeszłością tak silnie oddziałującą na mnie i moją psychikę.

Moim zdaniem odcięcie się od przeszłości to nie jest rozwiązanie... tylko zaakceptowanie jej prowadzi do przemiany... ale to tylko moje zdanie ;) Tak czy inaczej życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×