Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie znaczy, że ja nie mogę spróbować ;-)

Myślę, że najbardziej nadającym się miejscem do spotkania jest pomnik Adama Mickiewicza na rynku głównym, ewentualnie pomnik smoka wawelskiego (mniej ludzi zazwyczaj tam przebywa więc łatwiej będzie się odnaleźć). Wstępny termin: weekend za 2 lub 3 tygodnie? Godzina 15 lub 16? Jeśli ktoś chciałby coś napisać odnośnie miejsca spotkania, dnia i/lub godziny, śmiało. Może dzięki temu spotkanie wypali.

W razie czego można pisać również do mnie na gg (6266888). Prosiłbym tylko o przedstawienie się i zaznaczenie, że jesteście z tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bym się chętnie spotkała, tak cos czuję, ale nie do końca jestem sobie w stanie wyobrazić jakby to miało wyglądać... Trochę się boję..

Babskie spotkania równie ciekawe, ale kurczę, jakos nie umiem sobie tego wyobrazić :/

Zresztą, czy tu jest jakiś podział na ludzi z depresją / nerwicą, czy to spotkanie samych DDA? Czy nie ma znaczenia? Wybaczcie, że aż tak analizuję, ale dla mnie to nowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech będzie pod galerią krakowską, tylko koło dworca, bo kręci się tam mniej ludzi. W razie czego będę mieć założony szalik i czapkę w żółto-czarne paski więc powinniście mnie zauważyć. Powiedzmy, że zrobię z siebie miejsce zbiórki. Wszystkim, którzy chcą się stawić pasuje termin i miejsce? Proszę o potwierdzenie lub napisanie co nie pasuje. I dzień, dwa wcześniej podam tym, którzy chcą swój numer telefonu wrazie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam co prawda zaliczenie w piątek, ale postaram się przyjść. Czwartek o 18.00 :) [nie lepiej będzie na rynku, pod empikiem? bo chyba gdzies pójdziemy usiąśc do knajpy przypuszczalnie?]

 

Może zróbmy listę wstępna?

 

1. Aria

2. milhouse

3. Muse

4. err

5. buu i inni ;)

6. jolkah

7.... ?

 

 

A takie pytanie mam, czy jest tu ktoś może, kto chodzi na mitingi DDA na pl. Matejki w niedziele na 18.00?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×