Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

No ale nie siedzienie w knajpie, co to, to nie. dobra, widzę że moderator ma głęboko w d.... szacunek dla drugiego człowieka.

 

-- 08 sty 2012, 18:14 --

 

Sugerowanie mi, żebym siedział w masce przeciwgazowej to szczyt chamstwa i prostactwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam jestem niepalący (ewentualnie okazjonalnie). Z tym że mam o tyle dobrze, że nie mam problemów z przebywaniem wśród osób palących i z paleniem biernym. Aczkolwiek rozumiem osoby niepalące, które nie mogą z różnych powodów przebywać w takim gronie.

 

-- 08 sty 2012, 18:31 --

 

Słownik Wyrazów Obcych twierdzi, że fumy to (łc. fumus ‘dym’) pot. grymasy, fochy, dąsy. :P To pewnie znaczy to samo co muchy w nosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też rozumiem bo jak nie paliłam (całe 5 miesięcy) to mi to strasznie przeszkadzało... w sumie nadal mi przeszkadza jak jest za bardzo nakopcone więc jak mam być szczera wolałabym salę dla niepalących i ekscytujące wyjścia na fajeczkę za drzwi lokalu :mrgreen:

nie będę już złośliwa dla Rama ale żeby nie było że się podlizuję teraz :P

 

-- 08 sty 2012, 18:36 --

 

Mad_Scientist, dziękuję za pogłębienie mojej wiedzy miszczu :uklon::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale muszę się dostosować do tego, co napisała najwyższa instancja. "Skoro WIEKSZOSC userow wybiera sie tam, gdzie sie pali, to raczej nie beda wszyscy dostosowywali sie do wymagan jednej osoby, Proponuje zatem nie isc." chociaż uważam, że to nawet dla palaczy jest niekoniecznie takie przyjemne. No ale czego się nie zrobi, by ramowi na złość zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×