Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

msauto,

Wrzuć jakieś swoje fotki na forum, lubię Twoje posty jakoś do mnie przemawiają, mieszkasz w Sandomierzu? Nigdy nie byłam, ale podobno bardzo piękne, stare miasto, ze swoim uroczym klimatem i magią, jeśli dobrze pamiętam to chyba jest tam jedno z najstarszych polskich liceów bardzo znana szkoła. Kiedyś film dokumentalny oglądałam o Sandomierzu i wywarł na mnie spore wrażenie ;)

 

-- 07 sty 2012, 22:40 --

 

BłękitnaAbstrakcja,

Cmentarze dziwne, niby mroczne miejsca, tez mnie przyciągają na swój sposób, najbardziej chyba ich spokój i melancholia, dają poczucie takiego odcięcia ,wyobcowania ze świata. Pierwszego listopada oczywiście polska tradycja płonące znicze , kwiaty, piękne.

Miasto umarłych ożywa w ten dzień , niezapomniane cmentarze polskie , białoruskie dziady.

Szkoda,że się nie spotkałyśmy już wyjeżdżam z Wawy może jeszcze będzie okazja kiedyś :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msauto,

W łożeczku fajnie sie pisze i najlepiej oczywiście :D ,ja tez leże w łożeczku i nie moge się zdecydować czy warto iśc spac jak trzeba wstac o 4 rano na pociąg a za chwilę czas zdecyduje za mnie bo będzie za późno by myśleć o spaniu

BłękitnaAbstrakcja,

mieszkac bym nie chciała to świat umarłych a jestem na razie cały czas pomiędzy jakbym nie mogła się zdecydować,

moze by wyszło jednak, jeszcze jestem ,ale rano wyjeżdźam, moze jeszcze jak coś będzie okazja , dam znać wtedy wczęśniej żebyś psychicznie się przygotowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msauto,

W łożeczku fajnie sie pisze i najlepiej oczywiście :D ,ja tez leże w łożeczku i nie moge się zdecydować czy warto iśc spac jak trzeba wstac o 4 rano na pociąg a za chwilę czas zdecyduje za mnie bo będzie za późno by myśleć o spaniu

BłękitnaAbstrakcja,

mieszkac bym nie chciała to świat umarłych a jestem na razie cały czas pomiędzy jakbym nie mogła się zdecydować,

moze by wyszło jednak, jeszcze jestem ,ale rano wyjeżdźam, moze jeszcze jak coś będzie okazja , dam znać wtedy wczęśniej żebyś psychicznie się przygotowała

 

Ja na szczęście wstaję o 8 rano bo to czas na poranna kawę. Oglądam jakąś zwariowaną komedię bo wczoraj był thriller.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama przyjechała z siostrą i kuzynką w odwiedziny studenta :) Maraton po galeriach, dostałem od mamy w prezencie nową komóreczke Galaxy Ace ;) , ale czarne myśli znowu dały rade i znowu gadały "po co Ci ona i tak jesteś śmiertelnie chory" "na co Ci ona i tak umrzesz zaniedługo" etc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msauto,

Triller dobry z wieczora z rana komedia dobra na rozruch i co by humor w dzień był jako tako kontaktowy ze swiatem, ja spróbuje zasnąć przy serialu jednak. Dobranoc Mmasuto i dobranoc wszystkim innym.

 

Miłych snów.

By rano zacząć dzień z uśmiechem i energią na cały dzień.

Ja się jeszcze rozmarzyłem na All… bo mały prezencik bym sobie sprawił.

Lecz za jakąś godzinę i moja pora nadejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boziu, to już ta godzina! Wybacz, Petruszko, zagapiłam się na boskiego Gregory'ego :D Dziś krótko, ale będzie wszystko, co najlepsze - seks i eksplozje!

 

Nasza urocza asystentka Kiya (w wyobraźni rozmiar 36, gdyby ktoś miał wątpliwości) ubrana w obcisłe jeansy i podwiązaną pod biustem koszulę odsłaniającą pępek, trzyma w ręce detonator. W tle pustynia. Kiya wciska guziczek. Ładunek wybucha, wielki ognistoczerwony grzyb układa się w cyfrę

6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem rano wszędzie był śnieg, teraz nawet śladu nie zostało. Snułem z dzisiejszym dniem wiele planów, które ze względu na pogodę nie wypaliły.

Zapewne zwycięstwo Justyny K. o wiele poprawiło mi nastrój. Może późnym wieczorkiem wybiorę się na spacer przy oświetleniu ulicznych lamp.

Oczywiście obowiązkiem było wziąć udział w WOŚP J.O. do czego wszystkich zachęcam.

 

-- 08 sty 2012, 16:24 --

 

Zamieszczam moją fotkę z ubiegłego roku Sandomierz – Ratusz zimą.

Takiej zimy dziś mi brak.

sandomierzratusz.th.jpg

 

-- 08 sty 2012, 16:27 --

 

lub link

http://imageshack.us/photo/my-images/39/sandomierzratusz.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc, las. Cała trójka śpi w namiocie. Nagle zbudził ją dziwny dźwięk. Dzieci? Coś uderzyło w namiot. I z drugiej strony. I obok. Wszędzie, wszędzie uderzenia. Dziecięcych dłoni. Krzycząc wyrwała się z namiotu, wybiegła przed siebie. Za nią wybiegli jej towarzysze. Nie zatrzymywali się, dopóki nie zabrakło im tchu. Do namiotu wrócili dopiero rano. Przed otwartym wejściem leżała figurka z patyków... Figurka przedstawiająca...

cyfrę "5"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu próby poskromienia lęku, przed wychodzeniem z domu, wstrzymane. Infekcja trochę oszukała mnie, dzisiaj czułam się gorzej niż kilka dni temu. Wyjście z domu, z konieczności, niemożliwe :mhm:

Poradzę sobie z tym, ale jestem psychicznie gotowa do wyjść...chciałam sprawdzić siebie...może jutro, albo pojutrze????

Jeszcze relaksacja i spróbuję zasnąć.... :?::?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja spałem 4 h bo robiłem projekt który właśnie kończe, do tego o 8 była rejestracja do psychiatry i mam wizyte na środę z samego rana, boję się tej wizyty jak stałem w poczekalni ponad godzine byłem najmłodszy średnia wieku 50 lat. Wogóle jak stałem to się zastanawialem co ja tam robie? po co? może sobie to wkrecam.....ale dośc mam kołatan serca, duszności zmeczenia, ciaglego leku i czarnych mysli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mightman, podjąłeś słuszna decyzję. Najlepiej niech specjalista oceni, co się z Tobą dzieje. Nasze wspaniałe forum może nas wspierać, możemy czytać różne książki, ale co do diagnozy, to jedynie opinia psychiatry może być fachowa.

Wiadomo, że nie załatwi to Twoich problemów, ale jest to pierwszy, bardzo poważny krok w drodze do spokoju, szczęścia, zdrowia.

Powodzenia..... :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×