Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pożegnanie


Gość sabina16

Rekomendowane odpowiedzi

żegnałam sie z Wami w poscie "mysli samobójcze" ale chciałam Wam jeszcze raz podziekowac..... byliscie dla mnie podpora w najtrudniejsze dni mego zycia......teraz przepełnia mnie euforia..to niesamowite uczucie....wiem ze bede wolna...ze to wszystko sie skonczy....

nie myslałam ze tak beda wygladac moje ostatnie chwile zycia...zegnam sie z ludzi których nie znam ale byliscie przez te ostatnie tygodnie blizsi mi , niz moi bliscy...myslałam ze bede sie bała...ale jestem spokojna....

Dziekuje za kazde dobre słowo

Żegnajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sabina16,

nie rób sobie nic, warto żyć wiesz jak mi jest trudno cięzko, jak wszystko boli, jak tęsknię też mam często myśli smaobójcze,ale trwam chociaż jest tak trudno, choćby dla tych chwil , które się zdarzają, nam zależy na każdej osobie, która tu jest i kazdy jest wazny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabina16, nie wiem co Cie do tego skłoniło ,tzn.wiem ,ale nie wiem co było impulsem "teraz", ale wiem za to ze to tylko impuls, prosze Cię nie rób tego, nikt ani nic ni ejest warte naszego istninia i choc teraz wydaje Ci sie ze to juz koniec to nie prawda!!!!!!!!!!!! Życie jest piękne bo pełne tajemnic i niespodzianek,takze tych pieknych ,warto życ nawet dla kilku cudownych chwil... Mieszkam w woj, lubuskim,moze to blisko Ciebie? Przyjade jutro ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sabina16, nie wiem co napisać... może to że mimo wszystkiego czym jest gwałt... da się z nim żyć... i wierzę że można być szczęśliwym jeszcze... wierzę i sama jeszcze jestem... nie rób tego proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sabina16, dobrze sie zastanow. Zawiadomimy policje, bedzie straszne zamieszanie, wpadna do Ciebie razem z drzwiami, i na koniec szybciutko wyladujesz w psychiatryku, gdzie juz nikt Cie nie wypisze na wlasna prosbe. Masz doslownie sekundy na zastanowienie, bo my juz zaczynamy dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sabina16, powiem Ci szczerze że gdyby to ode mnie zależało to miałabyś już radiowóz pod domem i ktoś by sprawdził czy aby na pewno jest dobrze... co Ty wyprawiasz dziewczyno? mało Cię krzywdy w życiu spotkało że musisz sobie sama jeszcze dołożyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmierć to nie jest wyjście, nic nie rozwiązuje. Wiem, że boli i wiem, że jako mężczyzna nigdy nie wyobrażę sobie nawet jak bardzo, ale to tylko przejściowe. Znam osoby, które to spotkało i wiem, że mimo wszystko, po latach są szczęśliwe. Realizują się, pracują, są w szczęśliwych związkach, uśmiechają się. Potrzeba czasu, wsparcia, ale można to przezwyciężyć. A samobójstwo to najgłupsze i najgorsze wyjście ze wszystkich możliwych, wierz mi. I nie myśl nawet o tym więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ciebie prosze nie odchodz pierwszy bylem z Toba przy Tobie

mimo warunkow zrob to dla mnie zostan...bym sie nie martwil

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×