Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykłe przeziębienie, nawet nie wirus, a tak potwornie wymęczył mnie..dzisiaj dopiero zachciało mi się zajrzeć na dłużej do Znajomych z forum :yeah:

 

Mirabeleee,masz rację, że monotonia życia zabija radość wszelką. Byle do wiosny...wiem, że większość z Was czeka na słońce, wyższą temperaturę.

Ja, akurat w kwestii pory roku, należę do zimnolubnych ludków...to co za oknem nie przeszkadza mi zupełnie, ale każdy z nas znajdzie sobie powód do apatii, narzekania, niezadowolenia...z tym najmniejszy problem jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, masz rację. Chociaż dzisiaj miałam niby ciekawy dzień to i tak jestem nieusatysfakcjonowana. Może powodem jest brak TEJ osoby, z którą już nigdy się nie dogadam.. Coraz bardziej tęsknie. Coraz bardziej się zamykam..

 

Dzień uznaje za niezaliczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, jeśli podjęłaś taką decyzję, że nigdy nie chcesz się dogadać, to nie myśl o tym, a jeśli z jakiś powodów nie możesz się porozumieć,a chciałabyś i widzisz chociaż cień nadziei...nie rezygnuj :nono:

My kobiety często wyolbrzymiamy problemy i te uczuciowe także. U nas każda sprawa, każdy problem ma zabarwień tysiące i dlatego staje się trudny, a u panów problem to konkretne rozwiązanie - tak lub nie, dobrze - źle. Dlatego my jesteśmy często nieznośne, wymagające, a mężczyźni nie wiedzą o co nam chodzi...

Jednak można sie porozumieć, pod warunkiem,że obie strony tego chcą.Niczego na siłę się nie załatwi, a już na pewno nie w kwestii uczuć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nieźle choć, jak zawsze mogło być lepiej.

Szukałem sobie dziś zajęcia bo jak długo można tak leniuchować.

Przeinstalowałem sobie przy okazji cały komputer bo miałem ostatnio internet wyłącznie po kabelku a nie lubię być tak uwiązany do miejsca.

Jutro niedziela wyłącznie rekreacyjnie, odpoczynek. Czekam na ładne słoneczko bo chciałem porobić trochę fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×