Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

girl anachronism, :mrgreen: ach,te kobiece porządki :mrgreen: ja tam zawsze miałam bałagan w szafie z ciuchami :mrgreen: jakoś zawsze,kiedy wreszcie sobie poukładałam,niczego nie mogłam znaleźć i po dwóch dniach znów był bałagan :angel:

To tak samo jak u mnie w szafie najpierw układam a później zaraz czegos szukam i znowu rozwalone wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, teoretycznie są przejrzane... Ale wciąż nic nie mogę znaleźć, wszystko mi się miesza i w ogóle be... W tej chwili mam w szafie te, w które wchodzę, a chcę zostawić tylko te, które często noszę... Poza tym jeszcze piżamy, pościele, stare pudełeczka zostawione "na wszelki"... I różne, różne rzeczy... Chciałabym nie być taką materialistką, byłoby mniej sprzątania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, oj oj :nono:

 

New_World_Order, Ja wezmę studentki a Ty wódkę ;)

A potem jak już się nimi znudzę to pomyślę o co z Tobą zrobić, może być? :twisted:

 

a tak 100% serio - kończę 4 sezon Dextera, jeszcze 5 i znowu wrócę do maratonów filmowych...

I książkowych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, jaką materialistka? Chomikiem ;P

 

Nienawidzę sprzątać szaf. Z jednej strony - bo mam ich cholernie dużo a z drugiej - bo czasami odkryję jakąś perełkę nienoszoną od 2 lat, która by się przydała w takiej a takiej sytuacji... i mnie szlag trafia, że tyle ciuchów nie wykorzystuję. Najbardziej wkurzają te, które jeszcze mają metki a leżą gdzieś na dnie w pudłach ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, :mrgreen:

Z tymi metkami to ostro! Mnie wkurza, że co zrobię pranie, to już czeka następna kupa brudnych ubrań... Mam ich zdecydowanie za dużo. A wciąż nie mam co nosić ;) Podejrzewam, że chodzi o stosunek procentowy. Jeżeli na przykład z pośród 5 ciuchów do pracy możesz ubrać 3 z nich, to wydaje się, jakby było ich więcej, niż 3 ciuchy spośród 20... Poza tym ciężko je wtedy znaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×