Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

nextMatii,

Leczą Cię na to na co mają leczyć, w polskich szpitalach na pewno brakuje uczucia i empati personelu ,mnie to obchodzi :D .

 

-- 06 sty 2012, 01:05 --

 

nextMatii,

Ty nie masz im mowić jak Cie mają leczyć , Ty masz mowić o swoich odczuciach,ze czujesz się źłe ,ze spac nie mozesz i że masz leki , to wszystko Matii, co chciałbys tez mozesz powiedzieć,ale decyzje podejmuje lekarz, efekty śa jednak najlepsze gdy jest komunikacja na przepływie lekarz - pacjent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez troche czasu spedzilam w szpitalu....dobrze jest znac miła pielegniarke, która cos na noc na sen zawsze moze dac( oczywiscie zalezy od tego jakie inne leki sie przyjmuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela to zapraszam tu..zobaczysz jak jest...

Mateusz zrobisz jak zechcesz po prostu pomyślałam,ze dobrze bt było gdybys porozmawiał i powiedział, co do szpitala to do żadnego raczej się nie idzie dla przyjemnosci , tylko z konieczności,ale trzeba jakoś porozumiewac się z tym personelem, wiem,że się męczysz więc pisze , doradzam, ech Mati, ty nopusiu jeden.Leż igap sie wten sufit moze barany policz, jeden baran, drugi baran, trzeci baran :D itd.

Petruszka cześć i jak tam byłam ,ale krótko na forum ostatnio, witam Cię ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie... ;)

 

girl anachronism aco bierzesz teraz na noc..tzn jaki lek? bo wczesniej ketrel o ile sie nie myle..tzn to co ja ...ale dzis probuje druga noc bez ketrelowo :smile:

 

plany na jutro...hmmmm siedze u psiapsióły do jutra, u niej nocuję a jutro wieczorem to książka w planie a tak to nie zastanawialam się

a Ty girl? jakies plany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×