Skocz do zawartości
Nerwica.com

Farmakologia a psychoterapia


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

"Psychiatria czerpie z dorobku takich dziedzin, jak: neurologia, neurofizjologia, neurochemia, genetyka, antropologia, etologia, psychologia, socjologia, seksuologia oraz z doświadczeń różnych szkół filozoficznych."

 

"Nauki z których czerpie psychologia to głównie socjologia, antropologia, filozofia i biologia, ale dzięki wypracowaniu własnych metod eksperymentalnych psychologia jest nauką samodzielną"

 

widzisz różnice? i nie obrażaj się, po prostu czasem każdy trzyma się jakichś bzdur

hahaha.gif łup i leżę na podłodze ze śmiechu :lol:

To cytaty z Wikipedii (dla niedowiarków - wklejcie całe cytaty w google.pl), którymi się teraz popierasz.

A teraz zacytuję Twoje słowa:

więc naprawdę poczytaj sobie o różnicy między psychiatrą a psychologiem, może na wikipedii (choć to nie jest miarodajna encyklopedia)

Sam sobie zaprzeczasz... jeden post po drugim... załamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o boże drogi, kto z Ciebie zrobił moderatora z taką wiedzą? medycynę musisz skończyć, zarządzanie służbą zdrowia to kolejne 3 lata nauki, zresztą... szkoda gadać z expertem

I znów muszę Cię wyśmiać ... (nie nazwę Cię po imieniu, bo musiałbym użyć ******). A szkoda, bo zwykle przyjaźnie jestem nastawiony do ludzi z forum. A tutaj taka mucha mnie próbuje ugryźć i wkurzyć. To moderator musi się znać na medycynie???

http://pl.wikipedia.org/wiki/Moderator_(internet)

(PS. Dla mnie Wikipedia nie jest niemiarodajna)

Ja tu się zajmuję sortowaniem tematów, poprawianiem błędów, usuwaniem wulgaryzmów i obelżywych postów, usuwaniem SPAMu. Do tego potrzebowałbyś wiedzy medycznej ?? Współczuję.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurwa, po prostu, to jest żenada, co za pajac... wkleiłem to z wikipedii buraku, bo większość z niej korzysta i choć to nie jest miarodajne, to nawet w tym świetle jest widoczne; masz naprawdę jakieś problemy i to nie z nerwicą, a z IQ

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=6614

Regulamin forum - przeczytaj punkt 7

Więc licz się ze słowami. Ja z Tobą dyskutowałem, niestety widzę, że Ty masz jakiś problem, radzę zakończyć tą dyskusję. Ja się nie będę odzywać - oczywiście jeśli mnie nie sprowokujesz. Ty też nie powinieneś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zajmij się tym i przestań pie..ić głupoty na tematy, o których nie masz pojęcia

Jak każdy mam prawo do dyskusji i wyrażania swojej opinii. Nie masz najmniejszego prawa mi tego zabronić.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:51 pm ]

więc jakby co - nie piszę do Ciebie

wzajemnie. I koniec dyskusji między nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z was nerwusy!..typowi faceci.Nie wiedziałam,że pisanie może wzbudzać tyle agresji?-śmieszne...Co wam to daje?Przecież i tak się nie widzimy,nie słyszymy i nie wiemy tak naprawdę kto,jaki jest!

Ciekawa jestem czy jak by nas zgromadzono w kółeczku na psychoterapii"leciały"by wprost takie chamskie docinki?-kto by się oważył,skoro zżera nas lęk?No więc,internet to pełna wygoda i można"szaleć"- przecież i tak wszystko dzieję się poza naszym "prawdziwym"światem ale czy warto robić z siebie idiotę tak łatwo???

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz zarzucać komuś brak niekompetencji,

tak, tak, najlepiej sobie dopowiedzieć coś czego nie ma i bedzie ok prawda?

Chęć dokopania mi tak Cię zaćmiła, że poprzekręcały Ci się znaczenia - chciałeś napisać kompetencji prawda? Aha, no i nie przepraszaj skoro wiesz, że mnie uraziłeś bo dajesz wyraz swojego stosunku do używania waznych słów nie zważając na ich znaczenie. Zresztą, po co mi to wszystko...

To chyba jakaś luka w systemie, zawartość informacji Twojego przyjaciela pracującego w NFZ (nie widze związku) i informacje uzyskane na wykładach renomowanej sławy wykładowców na wydziale psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Bardzo ładne zestawienie...

Aha... a to kim jest, gdzie jest i kogo przyjmuje Twój przyjaciel wydaje mię mało istotne w tej kwestii. I bardzo grzecznie Cie proszę - nie pisz już do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, to teraz będę lepiej precyzował Twoje posty; wybacz, myślałem, że jesteś w temacie, a Twoja rola jest zupełnie inna

Coś jeszcze? Ja w temacie jestem, niestety ty od niego odbiegłeś. Zajmij się tematem: "Farmakologia a psychoterapia", a nie tematem "Piotrek a BlueOrange".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...To chyba koniec "konwersacji"na tym forum skoro wszyscy obrażeni?

jeśli będzie przebiegała w sposób gburowaty, chamski, agresywny - dyskusja się skończy - temat zostanie zamknięty - niekoniecznie przeze mnie.

 

PS. BlueOrange - do Lublina mam za daleko - ale jak coś - to wal na PW - będę miał trochę rozrywki - a nie zaśmiecajmy już innym użytkownikom tego tematu. PPS. Wal z kulturą, a nie z chamstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, to teraz będę lepiej precyzował Twoje posty; wybacz, myślałem, że jesteś w temacie, a Twoja rola jest zupełnie inna

Coś jeszcze? Ja w temacie jestem, niestety ty od niego odbiegłeś. Zajmij się tematem: "Farmakologia a psychoterapia", a nie tematem "Piotrek a BlueOrange".

 

taa, jasne, tylko Ty spowodowałeś ten cały bajzel, bye piotruś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Atkaa cały czas jesteś na właściwym poziomie ;) Do forumowiczów - nie wiem kto naprawdę jest przyczyną bajzlu i nie będę dociekać (nie bawi mnie zrzucanie własnej winy na innych) - przepraszam za zakłócenia w dyskusji. Prawdę mówiąc dałem się sprowokować i mnie poniosło. Potrafię się do tego przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę leki i uczęszczam na terapię (początkowo indywidualną, teraz zaczynam grupową). Leki pokonały moje pierwsze lęki i sprawiły,że mogłam wrócić do pracy. Najpierw o terapii powiedział mi Pan z pogotowia, potem lekarka na dyżurze w szpitalu i ona dała mi namiar. Psychiatrę znalazłam przez koleżankę (leki biorę od grudnia) i wiecie co? Moja psychiatra dzisiaj umarła. Tak. Jeszcze nie wiem co będzie. Mam nadzieję, że znajdę kogoś równie dobrego, do kogo zawsze jak się zwrócę, to mi pomoże. Ja to ma pecha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do byczków i kogucicy EASY EASY EASY 8)

nie zamieniajmy miłej konwersacji w bazar, jesteśmy ludźmi na poziomie i chyba nie po to Bóg ( lub ktokolwiek inny bez urazy do ateistów itd itp) dał nam dar mówienia kulturalnego, aby skalać go wulgaryzmami, bo choć samej czasem zdarza mi się rzucić przez ramie tą ciężko pracującą kobietą uważam iż nadmierne jej użycie świadczy o braku delikatnie mówiąc bardziej inteligentnych argumentów ;). Nie doszukujmy się problemu tam gdzie go nie ma chyba każdy z nas ma wystarczająco dużo trosk na co dzień aby jeszcze na takim miłym forum i wśród tak miłego towarzystwa szukać afery :mrgreen:

 

Renix mam nadzieję, że znajdziesz równie dobrego psychiatrę a może jeszcze lepszego, nic bowiem nie dzieje się bez powodu, trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×