Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

girl anachronism, http://kobieta.wp.pl/gid,13292018,img,13292038,kat,52556,title,Co-zmniejsza-piersi-Im-wiecej-kawy-tym-mniejsze-piersi,galeriazdjecie.html?ticaid=1dada - będziesz miała mniejszy biust ;P

 

-- 04 sty 2012, 13:33 --

 

DarkMaster, ooo no i się pojawiłeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, no ale ja chciałam pracować nad sobą i swoimi lękami a w nocy to gdzie ja pójdę? :( Już sama nie wiem..chłopak mnie budził ze 2h a ja nie byłam w stanie wstać bo usnęłam o 4..

 

Thazek, no muszę.. w dzień to ja nie śpię, tzn kładę się poźno i wstaję o 13 więc potem spać mi się nie chce :evil: a rano żadna siła mnie nie da rady ściągnąć z tego łóżka..dziś w końcu pies na mnie wskoczył to mnie obudził :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, czytałam gdzieś jeden ze sposobów jak to się leczy. Otóż, jak zapewne wiesz z doświadczenia - mówienie sobie "dziś pójdę spać wcześniej i wstanę o 8!" niewiele daje. Dlatego wymyślono odwrotny sposób. Dziś poszłaś spać o 4. Więc jutro pójdź spać o 5, następnego dnia o 6, potem o 7 itd. Aż dojdziesz do "normalnego" trybu. Ja nie mogę tego spróbować, bo pracuję, ale skoro siedzisz w domu, to może akurat...

 

-- 04 sty 2012, 15:37 --

 

nextMatii, cześć Mati

 

*Wiola*, właśnie, jakie? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, przeciwniczka tych uzależniających :P kiedyś brałam na sen właśnie hydro, ale teraz nie tyle mam problem z zasypianiem co po prostu musze się przestawić na spanie nocą a nie spanie od rana (późnej nocy) do południa..więc w sumie taka tabletka na jeden raz by się przydała :P

 

Kiya, hmm ale im później pójdę spać tym pewnie później wstanę więc nie wiem czy to się sprawdzi..

 

nextMatii, ano znowu, bo znowu pół dnia zmarnowałam i ..no wr...wyklinam siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×