Skocz do zawartości
Nerwica.com

GÓRY


janek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja kocham morze, jestem tam średnio dwa razy w roku i za każdym razem jest cudownie. Nic mnie tak nie uspokaja jak wieczorny spacer brzegiem morza przy zachodzie słońca.

 

!!!!!!!!!!!

 

uczcie sie od kolegi ;) wie chłopaczyna co mówi...:)

choć w tytule tematu sa góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiedziałem, że wogóle nie lubię morza. Często na wakacje tam właśnie wyjeżdzam. Lubie przechodzić się po plaży o zachodzie słońca. Jednak mieszkam w górach i już przywykłem do tego. Męczy mnie chodzenie po równym terenie, tak jak nad morzem.

Dlatego dla mnie morze jest dobre na góra dwa tygodnie, a potem wracam w moje góry.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gory uwielbialam od zawsze... az do... ataku agarofobii i leku wysokosci... dobrze, ze tym razem nie wybralam sie sama i mial mnie kto sprowadzic :? mgla tez pomogla tym razem, bo zazwyczaj w mgle dla odmiany mam ataki klaustrofobii :lol:

 

a morze po sezonie...mmmmmmmm tego mi trzeba, tam (mimo atakow dusznosci, serce itp.) czuje sie naprawde... dobrze

 

ataki wegetatywne duzo latwiej zniesc niz ataki fobii- w uproszczeniu, to zdanie moje tylko, wszyscy moga byc odmiennego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest tak;morze to relax,wyciszenie,spokój,te zachody słońca ech...wspomnienia.cudowne zresztą,młodość,beztroska..

Góry;fascynacja,zauroczenie,gdy pierwsz raz zobaczyłam Tatry to aż mi dech w piersiach zaparło Karkonosze nie robią takiego wrażenia.Tatry to dla mnie wyzwanie.Są przecudne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×