Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

cośtam mi schodzi z nosa, może być, ale problemy z oddychaniem mam dalej, boli kark, głowa

poza tym mam skierowanie na usg jamy brzusznej bo mam takie tępe bóle w jednym miejscu od jakiegoś czasu...

w poniedziałek mam wizytę kontrolną u lekarza, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, marudna jesteś wiesz?to przez chorobę mam nadzieje.... i tak ćie lubie..

 

-- 02 sty 2012, 11:56 --

 

paradoksy, miesiąc leczyłem zatoki...trochę znam ten ból........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to nie chcę wracać do pracy... mówiłam że mam mało umów, ale jak już byłam na L4 przyjechała koordynatorka, powiedziała że zrobiła podsumowanie i że mam za mało umów, i że mam w tym miesiącu zrobić 90% planu inaczej dezautoryzują mi kartę.

zostałam postawiona przed faktem dokonanym, zrobię albo nara. kurwa spać po nocach nie mogę.

jak mam mieć dobry humor i robić te jebane umowy jak grozi mi zwolnienie?

poza tym wkurwiło mnie to trochę, bo zawsze jak koordynatorka przyjeżdżała było wszystko ok, nic nie mówiła...a teraz mam zrobić tyle ile nigdy nie zrobiłam!!! ładna mi motywacja do pracy - zrobisz albo wypierdalaj

denerwuję się tym strasznie bo nie mogę zostać bez pracy.. a akurat jeszcze mi to L4 wypadło, ponad tydzień z miesiąca wyjęty... to będe mieć 3 tygodnie na zrobienie 90%.. w moim mniemaniu to jest niemożliwe i jestem pod ścianą

wiedzą dobrze jaką mam sytuację..

 

-- 02 sty 2012, 13:01 --

 

nextMatii, ja mam zatoki chore minimum 2 razy w roku, od małego się z tym użeram k*a mać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, wiem czytałem tam gdzies jak pisalas...no fakt niewesolo masz...

jakoś dasz rade...musisz...tez jestem na zwolnieniu...i nie wiem jak długo....co bedzie..wspolnik ma ochote mnie dobić.a co ja mogę?nic.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×