Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie miałem kasy by jechać (znaczy miałem, ale wyliczyłem że mi się nie opłaca), ale i tak bym nie pił, więc w sumie bez sensu. Więc w sumie świadomie i bez żalu dałem sobie spokój, zresztą nie mam ochoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany! Ja też tak mam, że nie pamiętam, co było wczoraj, a pamiętam te najgorsze momenty z mojego życia.

Dzisiaj sylwester, którego spędzam sama. Chce mi się wyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, czemu sama? miałam wrażenie że ostatnio u Ciebie lepiej..

 

Domi, z moim zdrowiem fizycznym ostatnio znów bardzo źle. Miałabym z kim spędzić Sylwestra, ale jestem za słaba, nie mam siły ruszyć się z domu, ani nawet dosiedzieć do północy, zaraz się kładę... Przez ostatni czas dosłownie wegetuję, ciężko mi udzielać korepetycji, posprzątać, cokolwiek robić, jeść (wszystko mi szkodzi), dawno nie było tak źle.

Jeśli kolejny rok nie będzie lepszy to zakończę mój marny żywot.

Dziękuję, że pytasz. :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, nie mów tak nawet..przykro mi, że znowu Ci zdrowie nie dopisuje :( połóż się lepiej do łóżka, mam nadzieję, że się poprawi, trzymam mocno kciuki za to, za Twój nowy, lepszy rok i WSPANIAŁY żywot :)

 

Dziękuję... :* Tobie też wszystkiego, co dobre, pozytywne i przyjemne w nadchodzącym 2012 roku...

Wszystkim Wam Kochani życzę przede wszystkim dużo zdrowia! Jak jest zdrowie to wszystko inne się prędzej czy później jakoś poukłada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mam siły na próbowanie porozumienia się z ludźmi, na spełnianie ich oczekiwań.. Najchętniej bym się odcięła, tylko nie mam jak..

Mam zmęczoną głowę, ale cóż zrobie skoro nie mogę jej zostawić samej.. Zwariuję..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×