Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Bielsko-Biała]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Bethi.

Musisz się zgłosić na ul.Sobieskiego. Można odbyć tutaj terpię;

-indywidualną, 1 raz w tygodniu 45 minut

-grupową na oddziale dziennym od 10 do 12 tygodni, codziennie od godź 9 do 14.30

-ambulatoryjna 1 raz w tygodniu po 2 godziny w grupie.

Najlepsza z tych jest grupowa na oddziale dziennym.

Polecam i pozdrawiam.

 

 

A Behemot się nie odzywa już 3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane-ale się cieszę że nas przybywa.Dobrze wiedzieć że w Bielsku są takie wspaniałe osoby:)

Iwko nie zdecydowałam się jeszcze na leczenie,może to wymówka ale rzeczywiście brakuje mi ostatnio czasu.W ogóle ostatnio miałam bardzo trudny okres-chciałam się zabić.Wylądowałam w szpitalu gdzie mnie odratowano i kazano poszukać sobie pomocy.Wypisałam się na własne żadanie.Jednym słowem przeszłam terapie wstrząsową-nie życzę nikomu takich stanów,które doprowadzają do destrukcji.Ale żyję i cieszę się że TU jestem:)Myślę że prędzej czy później spróbuję terapii.

Na razie ściskam was mocno i przytulam do swojego serducha pa pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Iwka!

Dziękuję za szczegóły. Wybieram się i wybieram i wybrać się nie moge...

Moge prosić o nr tel. do tej poradni. Chciałabym na początek sprubować tej terapii ambulatoryjnej. Problem w tym, że pracuje codziennie od 8mej do 16-17tej. Czy Ty też tam chodzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie jestem z okolic bielska a dokladnie z Jastrzębia zdroju. Mam do Was pytanie, mianowicie chodzi mi o to, że znalazlam na internecie Szpital z odziałem dla newicowców wlasnie w bielsku ( Sobieskiego 67), czy ktoś z Was może tam był? Prosze o ewentualne recenzje bo planuje sie wybrać gdzieś na leczenie zamknięte lecz nie chcę dostac się na oddział ogólny lecz wlaśnie o profilu lęków i nerwicy. Dzięki za odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja również mam pytanie dotyczące terapeutki M Nikiel-wybieram się do niej na terapię indywidualną i nie wiem czy warto i czego się mogę spodziewać.Będę wdzięczna za jakieś informacje.

Lady_karolina z tego co wiem na Sobieskiego prowadzona jest terapia grupowa w trybie dziennym-trzeba codziennie dojeżdżać:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Behemot.

Ja byłam również u mgr. Nikiel . Napisz jakie wrażenia?

Lady Karolina Pisałam o tej terapii wcześniej jak, to wygląda, itp. więc musisz przejrzeć poprzednią stronę.

Jak macie jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem. Mogę wysłać na prywatną wiadomość adres mailowy jak chcecie . Czekam na sygnały.

 

Pozdrawiam . Iwka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc jestem tutaj nowa i mieszkam kolo Bielska białej rowniez lecze sie w przychodni na ul Sobieskiego a czy ktos z was leczy sie u doktora Gałuszki :?:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:39 pm ]

Nikt ze mna nie porozmawia szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej bini.Ja wybierałam sie na leczenie na Sobieskiego ale jakoś mam złe wspomnienia związane z tym ośrodkiem.Może to kwestia odpowiedniego psychologa?Masz nerwicę?Leczysz się indywidualnie czy chodzisz na grupę? pozdrawiam cie ciepło pa

 

Iwko chętnie pogadam z tobą jeśli wyślesz mi swojego maila.Podjęłam decyzję że będę się leczyć u tej samej psycholog co kiedyś w Katowicach.Trochę to daleko ale do niej mam zaufanie a myślę że to najważniejsze.Pa pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethi Pszczyna?Lepsze to niż Katowice do których dojeżdżałam jakiś czas...W Bielsku na Sobieskiego niestety mogą mi zaproponować tylko terapie grupową a na tą nie bardzo mogę sobie pozwolić,ponieważ nie chce rezygnować z pracy a z tym by się to wiązało.Proszę napisz coś więcej o tej psycholog.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie w bielsku chodze tylko do psychiatry,ale po kilku wizytach i dziwnych teoriach innych lekarzy to wlasnie tam mialem szybko postawiona diagnoze,i dobrane leczenie,ktore postawilo mnie na nogi.lekarka nazywa sie Jolanta Klemens i przyjmjuje na ul.Dmowskiego.bedzie dopiero po swietach 27 grudnia.z tym ze na dmowskiego przyjmuje prywatnie.ale musisz sie dopytac bo na kase chorych tez jest mozliwosc.pozdrawiam,trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj ktoś z Bielska??
Mieszkam nie daleko.Wiesz byłem dziś w sfera sklep BB to dwa razy do niego wchodziłem i wychodziłem,panika i lek wewnętrzny :cry: dopiero za trzecim razem ta sztuka udała mi się, ale dopiero po zażyciu odpowiednich leków :cry: czy ty też miewasz podobne do moich przeżycia :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jakbyś zgadł;) Nieraz wchodząc do supermarketu czy nawet do sfery czuję napływającą falę lęku i takie napięcie w głowie. Supermarkety są wielkie i najczęściej zatłoczone i myślę,że nawet zdrowi ludzie wymiękają. Także staram się nie oskarżać z tego powodu, teraz się boisz a innym razem będzie lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×