Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie ze jestem beznadziejna...nic nie potrafie zrobic, postanowić ,zdecydować...siedze jak 'cielę' i ..mysle,tyle tylko ze za długo myśle. Wkurza mnie ze trace humor i nastrój jak moj facet wali focha ,ze nie potrafię się "zebrać do kupy' i "udawać' przed dziećmi ze jest ok ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ze jestem beznadziejna...nic nie potrafie zrobic, postanowić ,zdecydować...siedze jak 'cielę' i ..mysle,tyle tylko ze za długo myśle. Wkurza mnie ze trace humor i nastrój jak moj facet wali focha ,ze nie potrafię się "zebrać do kupy' i "udawać' przed dziećmi ze jest ok ..

 

To o mnie....wyreczy£as mnie :(

tylko "moj facet" zmieni£abym na

"ktokolwiek obok"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wkurzyło mnie to, że mój chłopak nie rozumie jak bardzo potrzebuję jego wsparcia. Postanowiliśmy sylwestra spędzić w domu, oglądając filmy. Na początku nie miał nic przeciwko, ale później zaczął narzekać, że on by jednak chciał wyjść na rynek, pooglądać fajerwerki i złożyć życzenia kolegom. Nie jest w stanie zrozumieć, że mi ciężko będzie patrzeć na tych wszystkich ludzi z ruskimi szampanami, w sytuacji, gdy bezwzględnie nie mogę pić. Ja poświęcałam się dla niego wiele razy, robią rzeczy, które on lubi, z ludźmi, których on lubi, mimo że tego nie cierpię. Ale gdy mówił, że to dla niego ważne, ulegałam. Jemu natomiast jest trudno o takie poświęcenie jeden jedyny raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ze jestem beznadziejna...nic nie potrafie zrobic, postanowić ,zdecydować...siedze jak 'cielę' i ..mysle,tyle tylko ze za długo myśle. Wkurza mnie ze trace humor i nastrój jak moj facet wali focha ,ze nie potrafię się "zebrać do kupy' i "udawać' przed dziećmi ze jest ok ..

 

To o mnie....wyreczy£as mnie :(

tylko "moj facet" zmieni£abym na

"ktokolwiek obok"...

BlękitnaAbstrakcjo, przytulam, szkoda ze nie ma tu takiej ikonki .Wiesz,chyba w tym wszystkim to mnie najbardziej wkurza,własnie taka dziwna/niedziwna ? "bezsilność" :bezradny::why:

btw. czy to TY Dune???????? 8)

 

Mirabell, ale ze co ,nie mozesz wykaraskac sie z kataru,kaszlu i wirusów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że moje posty są usuwane , albo przenoszone i nie mogę znaleźć , tego co napisałem przed godziną .

 

Widocznie namietnie lubujesz sie w pisaniu w nieodpowiednich dzialach. Z tej przyczyny Twoje posty sa przesuwane do tych odpowiednich. Nie sa usuwane. To juz kolejne marudzenie Twoje na ten temat, a tlumaczylismy Ci wyraznie wczesniej. Ogarnij troche forum i dzialy zanim napiszesz posta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, tak wiem, ze masz problemy ze spaniem,

ale własnie myslałam ze jakos ci minęło choc troche a teraz znowu zwrócilo

i dlatego spytalam....

okropnie ci współczuje....w sumie tez biore leki które powodują lekką senność

ale o dziwo ze spaniem problemy mam rzadko....gorzej ze snami :(

moze herbatki z melisy...moze melantonina...próbowałas pewnie kochanie wszytskiego....

eh...zapiewalabym ci kołysankę i pogłaskała po głowie to bys usnęła na pewno....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×