Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

nextMatii, Mateuszek tylko o jednym.. :P Albo to ja za bardzo wypaczona...

 

A myśli samobójcze moim zdaniem przychodzą do każdego, w chwilach trudności i załamania. Najważniejsze jest to żeby się im nie poddać. Starać się stanąć na nogi póki jeszcze się da. Właśnie dlatego jeszcze żyję. Mam nadzieję i świadomość, że całe życie przede mną. Mam co jeść, gdzie spać, mogę robić to co lubię czyli bawić się muzyką. Przyszły tylko problemy w głowie, które moszę zrozumieć, dojść do nich a eekcie poukładać. ŻEBY ŻYĆ A NIE EGZYSTOWAĆ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie ciesz ja juz byłem 4 razy w tym 3 razy po tym jak wrocilem z tej przekletej grecji boze dlaczego? dlaczego ja wtedy nie zawrocilem spieprzyłem sobie zycie na zawsze od 1,5 roku jestem kaleka umysłowa kompletnym debilem moje cierpirnior jet tak ogromne ze momentami nie wytrzymuje co robic

 

-- 30 gru 2011, 19:40 --

 

daj mi boze od poczatku isc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, Mateuszek tylko o jednym.. :P Albo to ja za bardzo wypaczona...

 

A myśli samobójcze moim zdaniem przychodzą do każdego, w chwilach trudności i załamania. Najważniejsze jest to żeby się im nie poddać. Starać się stanąć na nogi póki jeszcze się da. Właśnie dlatego jeszcze żyję. Mam nadzieję i świadomość, że całe życie przede mną. Mam co jeść, gdzie spać, mogę robić to co lubię czyli bawić się muzyką. Przyszły tylko problemy w głowie, które moszę zrozumieć, dojść do nich a eekcie poukładać. ŻEBY ŻYĆ A NIE EGZYSTOWAĆ!

świeta prawda ,przychodzą do każdego,nawet tego który kocha życie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek daj spokój..nie jestem sam z Klaudia a mnie drazni...wszystko mnie drazni..chce mi sie ryczec przy niej nie bede...to mi komplikuje...bo chyba zbyt długi czas trzymałem emocje teraz puściło...Natuś nie czytaj moich jekow...masz byc radosna....mykaj stad....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×