Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, ale ja nie powiedziałam, że ona mnie nie rozumie, nie zmierzam zmieniać koleżanki

 

-- 29 gru 2011, 21:58 --

 

coma, sporo czasu spędziłaś w domu,więc ponowny kontakt z ludźmi może być trudny.Nie poddawaj się tak łatwo.Daj sobie trochę czasu,bo naprawdę bardzo go potrzebujesz.Jesteś w tej chwili trochę"wyrwana"z ogólnego rytmu życia.W końcu uda ci się znów w niego "wskoczyć".

 

Dobrze Kasiu, masz rację, dam sobie czas :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma,

Jesteś po prostu obok wszystkiego przez co masz bardzo utrudnione kontakty z ludzkościa ,spowodowała to w duzej mierze smierc mamy.Ludzie zyją sobie swoim rytmem mają swoje sprawy ,cos tam sobie planują , opowiadaja o tym wychodza razem na pogaduchy później sobie o tym opowiadają a ty jesteś obok, realne problemy, którymi zyją ludzie Cię juz nie obchodza .Chcialabym by było jak dawniej,ale pewnie nie bedzie i tak caly rok niemal a od maja gorzej. Pierwsze wakacje od kilku lat, ciepłe dni, przesiedziane w domu, nieprzepracowane i wcale nic nie cieszące , przepłakane.

 

Mam wrazenie ,ze przezywasz coś podobnego do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj sylwester spedze sobie samotnie przy piwku bez alkoholowym, gdyz biore 3 tydzien lek elicea 10 mg i nie moge go mieszac z alkoholem. O wyjsciu do znajomych nie ma mowy, za bardzo jestem ogłupiały po tym leku... Ciekawe kiedy on zacznie dzialac...

Moze ktos ma doswiadczenia jakies z tym lekiem ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy dzień spędzam jak kilka ostatnich i kilka kolejnych - ze strachem przed samotnością siedząc w łóżku z laptopem i słuchając muzyki, która mnie jeszcze bardziej dołuje.

 

wypatroszyłam właśnie śledzia. to było straszne przeżycie. patrzył na mnie z taką nienawiścią... i przez ten jego wzrok zamiast ładnych filetów, zrobiłam jakąś miazgę śledziopodobną. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie czułam się tak dziwnie...czy źle??? Trudno powiedzieć :mhm: ...

Jestem rozdrażniona, boli mnie każdy nerw...może to bardziej z powodu cukrzycy, niż nerwicy??? A może wszystko razem...

Miałam wyjść po zakupy, na spacer z Mężem, ale zrezygnuję.....mam nadzieję, że to chwilowy spadek formy :(

Czekam na poprawę...

 

-- 30 gru 2011, 14:36 --

 

Też łzy same mi się cisną...a powodu specjalnie nie mam, chyba taki dzień, po prostu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, mi pomaga, choć czasami mam ochotę zostać w łóżku cały dzień to jak pójdę na spacer poczuję świeże powietrze, puszczę ulubioną muzykę, to jak wracam nie mam już ochoty wracać do łóżka, zawsze warto spróbować, zawsze możesz w każdej chwili wrócić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×