Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam obowiązku żyć w zgodzie z kimś kto kłamie na mój temat i mnie oczernia... nie życzę sobie kontaktu z takimi osobami, ani wirtualnego, ani realnego a zwłaszcza żeby mnie taki ktoś dotykał naruszając moją strefę osobistą, nie wcisnę ignorowanego bo chcę wiedzieć co jeszcze zmyśla o mnie.

z mojej strony temat zakończony. dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skąd, ale niech nie wypisuje do moderatórów i Adminów że ktoś ją szykanuje, kiedy ja tylko odpowiadam na jej docinki.

 

-- 17 gru 2011, 00:44 --

 

Cała ta sytuacja nie jest z resztą nikomu do szczęścia potrzebna. Wiadmomo, że nie wszyscy do siebie pałają miłością.

 

-- 17 gru 2011, 00:46 --

 

Widzicie, znowu to samo. dowali, a potem że sobie kontaktu nie życzy. Mam patrzeć na to obojętnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram2479, Jesteś w stanie zacytować jakikolwiek fragment z posta, czy prywatnej wiadomości Agasaya'i (i udowodnić to zrzutem ekranu z Print Screen'a), w którym jednoznacznie i ewidentnie "szydzi z Ciebie", "szykanuje Ciebie", "obraża Ciebie" czy "dowala Ci"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam takie pytanie do Administratora,czy posty <@Zbycha77> zostały skasowane? Z tego co wyszukałem wynika ,że TAK. Według mnie takie praktyki kasowania postów na prośbę ich autora są pozbawione wszelkiego sensu i logiki. Wątek ,po wykreśleniu owych wypowiedzi traci wszelki sens ,sedno,mądrość i znaczenie. Z Wątku pozostaje porozrywany bezsens ,schizofrenia,nonsens i niedorzeczność!!! Ktoś kto go czyta ,nawet za którymś razem ,jakby czytał monolog debila.Jestem bardzo zdenerwowany takimi praktykami i czuję wielką złość na pozwalanie na takie praktyki.Teraz wszystkie Wątki związane choćby nawet pośrednio ze należało by wykreślić,bo czytanie ich zniechęca i jest bez sensu ,oraz nie wnosi nic ,chyba ,że jedynie zamieszanie i niezrozumienie!Mówię to wyłącznie z troski o Forum ,które z racji pozwalania na takie rzeczy(wykreślanie postów na życzenie ich autora) schodzi na psy,traci dobry smak i wszelki poziom.Należało by zmienić zapisy w Regulaminie ,aby więcej nie dopuszczać do tak haniebnych procederów.Pozdrawiam.Paweł3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję! teraz muszę wyjść, ale wrócę i zaraz zaznaczę.

Dziękuję Ci serdecznie i przepraszam za kłopot...

 

-- 17 gru 2011, 18:11 --

 

jeszcze bym prosiła o usunięcie str 83 i 84 z wątku : gdzie-jest-dawny-u-ytkownik-tego-forum-t6758-1148.html

 

 

bardzo bardzo serdecznie dziękuję za pomoc..

od razu mi lepiej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o blokowanie wątków - zamieściłam tylko nie swoją nowoczesną definicję acedii i wątek o acedii natychmiast został wyrzucony przez admina do kosza: czy depresja musi być "antykościelna" lub chociażby ateistyczna? brzydki sposób blokowania dyskusji...

i ideologizowanie depresji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm .... bo stara ekipa się wykruszyła, część z nas rozpoczęła samodzielne życie, co wiąże się z licznymi obowiązkami a w ich konsekwencji czas spędzany na czacie został ograniczony, a szkoda bo bywało świetnie....... tak jak nigdzie. :-|

Eh stare dobre czasy ;-)

 

bo na tym starym swego czasu zaczęli rządzić ludzie, którzy nie powinni. i chyba większość została na tym nowym :)

 

Prawda;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o blokowanie wątków - zamieściłam tylko nie swoją nowoczesną definicję acedii i wątek o acedii natychmiast został wyrzucony przez admina do kosza: czy depresja musi być "antykościelna" lub chociażby ateistyczna? brzydki sposób blokowania dyskusji...

i ideologizowanie depresji

 

Z powodow, ktore podalem. Swoimi koscielnymi teoriami nikomu tu nie pomozesz, a wrecz zaszkodzisz, bo na forum sa osoby z m.in. z natrectwami na tle religijnym, Tak wiec nie zakladaj kolejnych tego typu watkow, bo zaraz beda ladowaly w smieciach. Mam nadzieje, ze wyjasnilem WYSTARCZAJACO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×