Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Laima, spoko, ja też..

 

 

Chciałabym wrzucic swe cudne zdjęcie na to forum ale się obawiam.. Czy wasze otoczenie wie o waszych problrmach?

 

-- 30 gru 2011, 00:36 --

 

amelia83, paa:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, już! :D

Tera mię oceń. :D

 

-- 30 gru 2011, 00:46 --

 

BłękitnaAbstrakcja, Petruszka ma w profilu przecież. Ja wcześniej też wrzuciłam i usunęłam. To pewnie też wyjdzie niedługo.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asiu zimno mi..obolaly caly zmeczony..bez zycia..

 

-- 30 gru 2011, 05:09 --

 

Nie mozesz spac znowu?tu w dzien sie nie da bo badania w nocy tez mnie budza i te kroplowki..nie moge sie wyspac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii,

Jeny Matii, kurcze niedobrze ze cały obolały i bez życia, musisz być bardzo osłabiony te twoje bole mnie martwią, jestem przy tobie spróbuj zasnąc Mateusz, w końcu powiedza co Ci jest , ma nadzieję,że to tylko jakaś cholerna anemia i bardzo duze osłabienie organizmu, tulam.

 

-- 30 gru 2011, 05:20 --

 

nextMatii,

skoro mas zciągle kroplowki to pewnie ci wyzlo,że ci wszystkiego brakuje w organiźmie i Cię odzywiaja dozylniie a badania porobic musza żeby dokładnie wiedzieć co i jak.

Masz tam jakies ksiązki ,gazety i kogoś kto ci je podrzuci i jakieś żarełko domowe, tak obudziłam się i nie moge spac, zasnęłam koło 20 i byłam w takim stanei,ż eledwo kontaktowałam ze światem obudziłam się chyba prawidłowo po 7,8 godzinach spania i lipa teraz, jakbymsię o 7 rano nie mogła obudzić,sama nie wiem czy sie cieszyc czy płakać ze przespałam tyle godzin bo dawno mi się to nie zdarzyło.

A jak jedzonko szpitalne ma nadzieje zę smakuje ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×