Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ave! Taka drobna sprawa...


Matsu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów! Moglibyście wspomóc mnie radą?

 

Moja lek. rodzinna stwierdziła u mnie nerwicę - i gut (zdziwiłabym się, gdyby nie znalazła)! Jedna sprawa mnie nieprawdopodobnie irytuje: jak pozbyć się kulki w gardle i nadmiernej potliwości?

Nie mogę wiecznie ganiac po robocie z kubkiem wody i ile razy dziennie można sie przebierać??

 

W szukaju nic nie znalazłam. Będę wdzięczna za wszelką pomoc.

 

acha, od kilku miesięcy czuję tą chol... kulkę. Bez przerwy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałam te wątki. Nie pasują.

 

Nie mam problemów z jedzeniem ani z przełykaniem. Więcej: muszę ganiać z kubkiem wody, bo tylko wtedy minimalizuję dyskomfort zwiazany z kulką. Nie mam ściśnietego gardła. Nie mam wrażenia duszenia się. Nic mnie nie boli. Ignorowanie się nie sprawdza. Kulka tam cały czas jest!

 

Mokre i zimne dłonie to ja mam od dziecka. Ja coś robię, robię, robie - i nagle jakby ktoś na mnie wiadro wody wylał. A najgorzej jest w nocy. Cała pościel do wymiany. Pocenie dłoni i pach to mały pikuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pocenie mozesz stosowac do picia melisse i szalwie przez 2 tygodnie (szalwie mozesz tez uzywac do kapieli bez ograniczen).

W aptece sa tez leki na ten problem Antidral lub Etiaxil ich dzialnie jest na tyle mocne, ze stosuje sie je 1-2 razy w tygodniu.

Na ta "niby kulke" nie bardzo wiem co poradzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wątku o poceniu sie o tym pisałam: z szałwią, antidralem i etiaxilem sobie na "ty" mówimy.

 

dodane

Zmykam ostatni wątek. Juz sie wszystko wyjasniło. Gruczolak dał efekt kulki, stan zapalny tarczycy wywołał to pocenie. CZeba wyciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×