Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś z Was nadwrażliwość na zmiany temperatur? Raz rozbieram się do bielizny, kilka minut później - dłonie i stopy mam jak kostki lodu nawet w swetrze... Byle ruch sprawia, że mam przegrzany organizm, posiedzę 15 minut - zamarzam. Są dni, kiedy jest to mniej natężone, są takie, że bardziej. Tak czy inaczej muszę ubierać na siebie setki warstw i co chwilę się przebierać... Zazdroszczę kobietom, które wychodzą z domu w jakiejś kreacji i spędzają w niej cały dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, nie wiem co będzie później, Pan Doktor kazał mi wyjść do ludzi to robię to :hide: a ja się boję spotkania z osobą która kiedyś była mi dość bliska :zonk:

 

zdziczałam :why: jestem dzikiem :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, dasz radę..po prostu nie myśl o tym teraz, a wieczorem przygotuj się pięknie do spotkania, popatrz na siebie w lustrze z miłością i zadowoleniem...wyjdź i już...choć na początku będzie z pewnością różnie, po jakimś czasie już będziesz się cieszyła ze spotkania :yeah:

Będę myślami z Tobą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, to niezwykle piękny gest ze strony Babci.

Ja jestem osoba sentymentalną, przywiązuję ogromną wagę do pamiątek i tych symbolicznych i praktycznych /np.filiżanki do kawy, które są pamiątką 70-letnią po mojej Mamie, sprawiają, że kawa w nich smakuje inaczej :!::!: /.

Obrączka jest czymś więcej...sądzę, że to będzie Twój Talizman....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie, bylam dzis u psychiatry.. jestem bardzo niezadowolona. kobieta przepisala mi leki, nie dopytując się o szczegółowe objawy.. nie raczyla mnie nawet do konca wysluchac, a byla to wizyta prywatna.

Czy brał ktoś Elicee? Mam brac to rano, a na sen hydroxizynium. Jak patrzę na ulotkę Elicei to aż się boję wziąć pierwszej tabletki. ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elle no zwykle tak wygląda wizyta, ja nie brałam nic z tego hmmmmm masz nerwicę tak? leczyłas się już wcześniej?

 

-- 29 gru 2011, 20:13 --

 

Mam jeszcze prośbę pomózcie.Każdy mój dół kończy się myslami samobójczymi. Leczę się już drugi raz na nerwicę lękową, normalnie funkcjonuję, praca, wyjazdy, dom, dzieci i nagle spada dół a wraz z nim kompletne poczucie bezsensu. Chodzi mi o jego nasilenie...cierpię bardzo, mysli generalnie krążą wokół tego jak mam do bani, że mam tą nerwicę..martwi mnie jednak nasilenie cierpienia..czy wy macie podobnie? :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agatodemon, myślę, że każdy z nas ma swoje cierpienia, przemyślenia i często wszystkiego dosyć. Jednak nie można poddawać się.

Staraj się zaakceptować swoją nerwicę, próbuj relaksować się, gdy czujesz ogromne zmęczenie wszystkim. Może muzyka relaksacyjna, może medytacje, afirmacje będą dla Ciebie jakąś pomocą, tak jak dla mnie.

Spadek formy może mieć związek z przemęczeniem, przesileniem obowiązkami, zmartwieniami, itp...

Ja dość późno zrozumiałam, że muszę znaleźć czas wolny dla siebie, na wyciszenie, na relaksację...

Teraz już nie mam z tym problemu / z tym czasem wolnym, bo nerwicę mam mimo wszystko/, jestem na rencie, ale Ty, osoba młoda, jak sądzę,może powinnaś o tym pomyśleć...służę przydatnymi linkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja to wszystko teoretycznie wiem. Daję sobie radę w cięzkiej pracy, w domu z 2 dzieci, generalnie w życiu. Problem polega na tym, że zastanawiam się, czy to normalne to nasilenie cierpienia???? Czy może moje doły są nienormalne, że mam myśli samobójcze w nich? Ogarnia mnie czasem taki stan jakbym przechodziła na drugą stronę życia. Co prawdawiem, że nerwica lękowa z napadami i atakami zrobiłą swoje ale martwią mnie te doły, że są tak silne :( dziękuję za wpis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agatodemon, a może to objawy depresji...rozmawiałaś o tym z lekarzem???

U mnie, chociaż nie miałam nigdy myśli samobójczych, na podstawie objawów, neurolog sugerował niewielką, jak to nazwał, depresję, która jest wynikiem przeżyć sprzed lat, a także spadku formy psychicznej w związku z wejściem w wiek dojrzały.

Byłam zdziwiona, bo wszystko tłumaczyłam nerwicą. Jednak teraz, po ok.10 miesiącach, poddawania się samodzielnym relaksacjom-medytacjom, odczuwam poprawę.

Nie zamartwiam się całym światem, przestałam uprawiać czarnowidztwo, znowu cieszę się, uśmiecham, lepiej śpię w nocy.

 

Może warto porozmawiać z lekarzem, ale takim, który jest zainteresowany losem i zdrowiem pacjenta....jeśli to możliwe!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agatodemon, a może to objawy depresji...rozmawiałaś o tym z lekarzem???

U mnie, chociaż nie miałam nigdy myśli samobójczych, na podstawie objawów, neurolog sugerował niewielką, jak to nazwał, depresję, która jest wynikiem przeżyć sprzed lat, a także spadku formy psychicznej w związku z wejściem w wiek dojrzały.

Byłam zdziwiona, bo wszystko tłumaczyłam nerwicą. Jednak teraz, po ok.10 miesiącach, poddawania się samodzielnym relaksacjom-medytacjom, odczuwam poprawę.

Nie zamartwiam się całym światem, przestałam uprawiać czarnowidztwo, znowu cieszę się, uśmiecham, lepiej śpię w nocy.

 

Może warto porozmawiać z lekarzem, ale takim, który jest zainteresowany losem i zdrowiem pacjenta....jeśli to możliwe!!!

 

Czy można wiedzieć co to za medytacje/relaksacje i po jakim czasie zauważyłaś poprawę ??? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agatodemon, dopiero teraz. Objawy mam już misiąc. nie funkcjonuje normalnie, nie chodzę do szkoły, nie wierzę, że te tabletki pomogą... caly czas czuję się jakbym śniła, nic nie jest realne, ja najbardziej, jestem bo jestem, fizycznie, to okropne uczucie.

 

Co do Twoich myśli samobojczych, wszyscy mam dośc już tych naszych cierpień, z zazdrością patrzymy na ;normalnie; funkcjonujących ludzi..

Nie wiem jak możesz widzieć bezsens życia skoro masz dzieci, dobrze wiesz, że one bez Ciebie by nie wytrzymały, że jesteś dla nich wszystkim.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martini1290, na początku trochę się zniechęciłam, ale nie poddałam się i po 3 miesiącach codziennych relaksacji wieczorem, a czasem 2 razy dziennie, zaczęło coś się zmieniać. Oczywiście do dzisiaj to robię, z ogromną przyjemnością, dodam. Mam swoje ulubione, ale to już rzecz gustu.

Może Cię to denerwować na początku, lecz po jakimś czasie to minie.

 

Oto kilka linków do wyboru....

 

http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/813301,ewa-foley-louise-l-hay-medytacja.html

 

http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/1690231,ewa-foley-mistrzostwo-ciala-medytacja.html

 

http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/1690230,ewa-foley-pokonaj-stres.html

 

http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/1690228,ewa-foley-doskonale-zdrowie-medytacja.html

 

http://hjdb.wrzuta.pl/audio/3KSklSLV4T8/ewa_may_-_02_-_cwiczenia_relaksacyjne_medytacja_z_korolami_spokoj_umyslu

 

http://w810.wrzuta.pl/audio/12cY0Z8NaTK/trening_relaksacyjny_jacobsona

 

http://franzmauler.wrzuta.pl/audio/7t78v5nared/trening_autogenny_-_autohipnoza_by_franzmauler...w oparciu o trening autogenny Schultz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spotkanie z kumpelką było do dupy, ona gadała a ja udawałam że słucham, nawet nie rozumiałam tego co do mnie mówiła, co za chujnia :bezradny:

 

-- 29 gru 2011, 21:46 --

 

jestem niedorozwinięta umysłowo chyba :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×