Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany


Atkaa

Rekomendowane odpowiedzi

maievPiotrek HA HA HA... no naprawdę, bardzo śmieszne :roll:

Jesli myślicie, że mi we wczorajszym stanie jakies czerwone linie robiły różnice w postrzeganiu świata to muszę was rozczarować. Nie, nie pamiętam a w ogóle to ciepłe wino jest za mocne i kto do cholery wymyślił, żeby grzać wino (usprawiedliwienie) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam... cicho... idę spać już więc nic na mnie piszcie 8)

A tak w ogóle to was podziwiam. Ty Piotrek i maiev to musicie byc nieźle wytrzymali skoro chodzicie spać po północy i następnego dnia normalnie funkcjonujecie. Ja tam na bezsenność nie cierpię i ogromnie sie z tego cieszę :mrgreen: bo chodziłabym jak zombii. Podziwiam Was ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musicie byc nieźle wytrzymali skoro chodzicie spać po północy i następnego dnia normalnie funkcjonujecie

hmmm... a czy ja pisałem coś o normalnym funkcjonowaniu? :P Wiesz... u mnie tak naprawdę jest tak, że czasem po 6h snu wyśpię się lepiej niż po 10 - to zależy ... sam nie wiem od czego. A najlepiej mi sprzyja 8-9h. Więc jeśli położę się o 2 i wstanę o 10 to jest ok :D gorzej od pon do pt :roll: wtedy śpię 6-7 h i nie zawsze dobrze funkcjonuję, zazwyczaj tylko funcjonuję :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciepłe wino ma tyle samo procentów co zimne. Ciepłe wino szybciej i łatwiej przedostaje się do krwi ponieważ ciepło rozszerza naczynia krwionośne i wtedy wchłanianie jest szybsze. W związku z powyższym szybciej i z większa siłą uderza nam do głowy, Ja to myśle że grzanie wina czy innego alkoholu wymyslili ci którzy chcieli szybko sie upić.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to myśle że grzanie wina czy innego alkoholu wymyslili ci którzy chcieli szybko sie upić.

całkiem możliwe :mrgreen:

 

 

mieszane alkohole działają mocniej niż niemieszane

proszę Cię, tylko nie mieszane :shock: Już na samą myśl o wstrząśnietym, mieszanym robię się zielona :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek w takim razie w czasie ewentualnej naszej wspólnej imprezy nie dostaniesz krzesła tylko śrubokręt i zademonstrujesz nam rozkręcanie się na parkiecie :mrgreen: Kto wie, być może uznają Cię za wybitnego wynalazcę rozrywki w rozrywce :mrgreen: i zostaniesz protoplastą nieznanego jeszcze rodu tanecznego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie nikt nie powiedział..czuje sie zawiedziona

no przestań, na pewno Ci mówiłam :oops: No zwał jak zwał, dobrze, że nareszcie jesteś :D

Wiecie co, mam pomysł :idea: Codziennie będę wpisywała myśl dnia

bo ostatnio przydarzają mi sie takie "ewenementne" historie, że postanowiłam to archiwizować. Tak więc, myśl dnia na dziś - Jesli gryźć i szczypać to tylko poniżej łokcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×