Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

A takiej wschodniej muzyki to bym sobie posłuchała... :105: Zwłaszcza w oryginalnej scenerii...

W zasadzie to z wyjazdowej muzyki, którą przywiozłem słucham tylko mantr tybetańskich. Jeśli chcesz to mogę Ci udostępnić. Ze scenerią może być trudniej, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Przynajmniej dla mnie. :D

 

Sabaidee, i właśnie dlatego istnieje cos takiego jak słuchawki ;)

Kasiu, nie jesteś sama. Bardzo dużo ludzi słucha disco polo, ale niewielu się do tego przyznaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takiej wschodniej muzyki to bym sobie posłuchała... :105: Zwłaszcza w oryginalnej scenerii...

W zasadzie to z wyjazdowej muzyki, którą przywiozłem słucham tylko mantr tybetańskich. Jeśli chcesz to mogę Ci udostępnić. Ze scenerią może być trudniej, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Przynajmniej dla mnie. :D

Jak to robisz, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? :bezradny:

Tych mantr chętnie posłucham :)

 

-- 27 gru 2011, 21:49 --

 

Bellatrix, będziem się wspierać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to robisz, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych? :bezradny:

Jestem zawsze gotowy na każde szaleństwo. I w zasadzie wszystko co mnie najlepszego w życiu spotkało to właśnie dzięki tej gotowości.

 

Tych mantr chętnie posłucham :)

http://chomikuj.pl/gregory206/FORUM/Tibetan+Incantations

Hasło: nerwica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, ja nie spałam ani minuty :)

 

Przenoszę z Nocnych, żeby nie robić bałaganu:

girl anachronism, tak :D jak Ci idzie interes?

Ja uczę się na florystkę.

Wow, serio? Ale zbieg okoliczności :)

Powoli do przodu :) Ogarniałam wszystko sama, nie chciałam pracować w żadnej kwiaciarni dla kogoś. W ogóle nie chcę mieć kwiaciarni tylko studio. Mam za sobą dwa sezony ślubne i jedne targi, latem tego roku się zalegalizowałam. Teraz poza sezonem staram się pozyskać klientów biznesowych. Jak wszystko potrzebuje czasu na rozkręcenie, ale jestem dumna z tego, że to moje i tylko moje, i wszystko zawdzięczam sobie.

Jestem po kilku kursach.

 

-- 28 gru 2011, 07:53 --

 

Idę coś zrobić z twarzą po nieprzespanej nocy, ale sobie wymyśliłam terapię o 8 rano :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, gratuluję.Możesz być naprawdę z siebie dumna.Dla mnie to coś wielkiego własna działalność Twoich problemach ze zdrowiem :uklon:

 

Sabaidee, Dariusz_wawa, dzień dobry

 

ja tak jak girl anachronism, nie spałam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×