Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

BłękitnaAbstrakcja, no teraz to Koleżanka chce wymusić na mnie specjalne traktowanie swojej osoby. ;) A gdybym tak uczynił wyjątek dla Koleżanki to przecież zaleją mnie petycje od innych rozżalonych użytkowniczek niniejszego foruma. :pirate:;)

 

wymusic...alez absolutnie....tylko poprosiłam

kazdy za czyms schowany ;)

 

a film sie juz skończył daaaawno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamis,

no mozesz jedno czyli per ty jedynie wychodzi i nic innego nie pozostaje :D

 

-- 28 gru 2011, 01:46 --

 

BłękitnaAbstrakcja,

najlepiej to pożadnie się schować i wszystko obserwowć za winkla, niby mnie nie ma ,ale jednak jestem, tosz to normalnie najwyższa forma abstrakcji, wrecz bardzej niz sama Trójca Świeta

jeżeli uraziłam czyjes poglądy religijne to z góry bardzo przepraszam, niemniej zastrzegam ,ze zdania powyższego nie zmienię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BłękitnaAbstrakcja,

najlepiej to pożadnie się schować i wszystko obserwowć za winkla, niby mnie nie ma ,ale jednak jestem, tosz to normalnie najwyższa forma abstrakcji, wrecz bardzej niz sama Trójca Świeta

jeżeli uraziłam czyjes poglądy religijne to z góry bardzo przepraszam, niemniej zastrzegam ,ze zdania powyższego nie zmienię

 

 

:roll: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BłękitnaAbstrakcja,

napisłaś,że wszyscy się chowaja to ja ze dobe się schowac to byc i nie byc jednoczesnie bo ty widzisz a inni Cię nie widza czyli taka abstrakcja większa od Trojcy Świętej bo Trojca Świeta to pojęcie abstrakcyjne a ze wielcy katolicy mogli byc poruszeni no cóz poza tym to taka ironia, chyba pokomplikowalam to ostro,ale ja tak juz mam czasami ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii,

ech zamknij oczy i przenieś sie gdzie indziej w koncu tam chorzy idą, nic juz na to nie poradzisz , pewnie to ciezkie dla psychyki ,ale mają Ci pomóc w końcu,trudno wiadomo,

polezysz sobie, jeść Ci pod nos przyniosą, zaopiekują się niemal jak na wczasach

 

-- 28 gru 2011, 02:34 --

 

nextMatii,

oj wiesz bywa heh , i jak tam na tych wczasach, rozumiem pokój wieloosobowy ,ale ładnie ciągle dublujesz to krasnoludki z pewnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

To Wy jeszcze nie śpicie

nextMatii, spać! Musisz dużo odpoczywać.

 

Posprzątałam sobie w szufladach,z grubsza pokój ogarnęłam tylko nie odkurzyłam bo warczenie odkurzacza o 2 w nocy to chyba nie za zbyt :mrgreen:

 

Dobrze się czuję :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialam,że wzięlam juz mianseryne, moze zadziała ;) , pieski sie kocha jak się ma ta mordka tego nic nie zastapi jak się przytuli i w oczy popatrzy, przy psiakacch to duzo siersci się wala jak pamiętam, ale to sie kocha jednak :P

 

-- 28 gru 2011, 03:26 --

 

Dobra kochani dobranoc wam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×