Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany


Atkaa

Rekomendowane odpowiedzi

jak nie czerwone dywany i dziewice to znowu to

czyżbym coś przeoczyła? :roll:

Dobra, ale ty tańczysz po mnie Laughing najpierw hula-hula a potem kankana Mr. Green

A to się teraz hula hula nazywa? 8) Jakże widoczna jest obecność mężczyzn z w tej sali :mrgreen: i wszechobecna wizja tańca erotycznego :mrgreen:

No to może na stole? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pffffffff :mrgreen: cesc lidzie, mje kochane promuczki :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Mnie nie było bom w.łaśnie wrócila z sobotniego wypadu za misto i wicie co, suuuuper ylo :mrgreen: potkanie na łownioe antury z e znajomymi aa na koniec grzane winoo,mmmm :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Fanie, że mogę wam to napsac :mrgreen:

Przep[raszam za błedy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy... o boshe :shock: ... no dobra...

Dzień dobry :D Widzę, że niezła balanga wczoraj była :lol: Szkoda tylko, że ja tak szybko zeszłam ze stołu :lol: Albo raczej spadłam. Albo może mnie ściągnęli? :roll: No i przeczytałam właśnie swój własny post :shock: E tam... :oops: Każdemu się może zdarzyć nie? :D

Zasadnicze pytanie brzmi, czy tylko ja się tak świetnie bawiłam? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek to dobrze że przy książkach :oops: przynajmniej nie widziałeś jak leciałam ze stołu :mrgreen: A teraz mały kacyk mi dokucza ale za chwilkę wybieram się na spacerro do parku, a może nawet zoo zaliczę :roll: Bardzo słonecznie dziś w Chorzowie więc korzystam, bo jutro znów do pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej nie dałas popisu znajomości położenia literek na klawiaturze

szkoda ze nie widziałaś jak ja pisałam swojego posta. :mrgreen: Jakoś tak cały czas wciskałam inny klawisz niż trzeba. Ale byłam przekonana że dobry. Tylko że przed wysłaniem poprawiłam - a trochę poprawiania było. jakbym nie poprawiła to chyba byście musieli rozszyfrowywać. :mrgreen:;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×