Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Nortt, na Filmwebie możesz sobie wyszukać z podziałem na gatunek, tak samo na IMDB

No właśnie z tego korzystałem przez ostatnie dwa lata, szczególnie z filmwebu, głównie używając opcji ''rankingi'' ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wydaje się być ten ''ciemny świat'', ale nie potrafię go zlokalizować na filmwebie, więc bę miał problemy z zassaniem z neta. Co do Sweety... to kojarzy mi się z było dziewczyną i raczej nie mam ochoty go oglądać(Mieliśmy go wspólnie obejrzeć ale się posypało wszystko) Constantina widziałem i mi isę podobał, ba byłem nawet na premierze w kinie parę latek temu : > Trafiłaś w me gusta ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, no i bardzo dobrze. Ale w takim razie raczej nic Ci nie doradzimy, bo już za wiele w życiu obejrzałeś ;) Ja jeszcze często szukam po reżyserach. Tima Burtona wszystko obejrzałeś? "Big Fish"? "Jeździec bez głowy"? "9"? Może "Dziewiąte wrota"? "Identity", taki trochę psychologiczny thriller. Możesz obejrzeć "The Strangers", też thriller, bez rewelacji, ale jak na te czasy to i tak dobry. "Inkheart" - bardzo baśniowy, ale raczej dla dzieci. "Bracia Grimm"? "Coraline"? "From Hell"?

 

-- 26 gru 2011, 03:34 --

 

Z takich bardziej "moich" to polecam "Podziemny krąg", "Leona zawodowca" (ale to chyba każdy zna? ;)), "Memento", "Requiem dla snu", "The Moon", "Butterfly Effect", Mr. Nobody", "Dead Man", "A Serious Man"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, no i bardzo dobrze. Ale w takim razie raczej nic Ci nie doradzimy, bo już za wiele w życiu obejrzałeś ;) Ja jeszcze często szukam po reżyserach. Tima Burtona wszystko obejrzałeś? "Big Fish"? "Jeździec bez głowy"? "9"? Może "Dziewiąte wrota"? "Identity", taki trochę psychologiczny thriller. Możesz obejrzeć "The Strangers", też thriller, bez rewelacji, ale jak na te czasy to i tak dobry. "Inkheart" - bardzo baśniowy, ale raczej dla dzieci. "Bracia Grimm"? "Coraline"? "From Hell"?

 

O Dzięki!

Tak Tima Burtona mam całego obadanego :>

Ale reszty tytułów nie kojarzę, będę więc je badał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą tyle gówna wchodzi ostatnio do kin, takie denne scenariusze żę szkoda gadać... A tyle pomysłów jest naokoło jak chociażby historia ostatniego cesarza Bizancjum Konstantyna XI dobra na dramat... zginał broniąc swojej stolicy... swojego kraju. Albo Historia Jon'a z Dissection

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to weźmy taki "Plan 9 z kosmosu" Eda Wooda. Latające talerze zawieszone na żyłkach, srebrni kosmici, promieniowanie, wamipry itd. Albo jeszcze lepiej. Horrory wytwórni Hammer. Nietoperze na żyłkach, wszystko kręcone w studiu, kartonowe drzewa, sztuczna mgła jak dymek w dyskotekach z lat 90-tych i Peter Cushing (to ten pan, który dowodził Gwiazdą Śmierci w IV epizodzie "Gwiezdnych wojen") w roli pogromcy upiorów albo Chrsitopher Lee jako Hrabia Dracula. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A j lubie kino take do zabawy z super efektam specjalnymi, z ty ze treść tez jest ważna , nie musi być jakaś super inteligentna,, ale taka w miarę ciekawa i spójna, np. Avatar pomimo efektów specjalnych by beznadziejny tresciowo, ale pogapic sie takie efekty to jest taka ekscytacja wtedy u nie jak u małego dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×