Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

nerwica natręctw - pomoc!!

 

Witam Jestem studenką 3 roku psychologii. W ramach zajęć mam do przeprowadzenia badania. Przediotem owego badania jest nerwica natręctw. Zainteresowalam się tym tematem, bo sama cierpię na ZOK.

Badanie polega na wypłenieniu ANONIMOWEJ ankiety. Gdyby znalazł się ktoś ze zdiagnozowanym ZOK, proszę o pomoc. Ankieta zawiera raptem 10 krótkich pytań. W razie pytań bądź zgody na udział w niniejszym badaniu proszę o informację na mój e-mail(psycholka17@interia.pl).

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich:)

Przygotowuję referat odnośnie etycznych aspektów udzielania pomocy prze internet i pomyślałam, że moglibyście mi troszkę pomóc :) A mianowicie

Chciałabym się dowiedzieć czego oczekujesz od porad psychologicznych udzielanych przez internet ?? Jeśli oczywiście oczekujesz takich porad jeśli nie to proszę postaw się w sytuacji osoby poszukującej pomocy i spróbuj określić czego oczekiwał/ła byś od takiej formy pomocy.

 

Wszelkie sugestie BARDZO mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem studentką 4tego roku Psychologii na US. W ramach zajęć z seminarium przedmiotowego chcę przeprowadzić badanie z osobami ze zdiagnozowaną bulimią. Wierzę, ze informacje zdobyte w tym badaniu zwiększą zasób wiedzy dot. bulimii i być może przyczynią się do pomocy w tworzeniu metod terapeutycznych w jej leczeniu. Badanie będzie polegało na wypełnieniu kwestionariusza. Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w badaniu proszę o kontakt mailowy: kamilabudzynska@wp.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ochotnicy na wagę złota

 

Witam,

 

Jestem studentką V roku psychologii a zarazem nowym użytkownikiem forum ;) Z uwagi na fakt, iż piszę pracę magisterską na temat DDA, chciałabym Was prosić o pomoc. Poszukuję ok. 30 osób (DDA), które zgodziłyby się wziąć udział w badaniu.

 

Badanie będzie polegało na wypełnieniu czterech, krótkich ;) testów/kwestionariuszy - oczywiście anonimowo. Przewidywalny czas badania: 40-60 minut (w zależności od tempa pracy). Istnieje możliwość przesłania ankiet drogą e-mailową.

 

Ochotnikiem może zostać praktycznie każdy :) zarówno kobieta, jak i mężczyzna w wieku 20-50 lat.

 

Nie ukrywam, że będę bardzo wdzięczna za pomoc w przedmiotowej sprawie. Jednocześnie chciałabym podkreślić, iż tematyka pracy jest mi niezwykle bliska, ponieważ sama jestem DDA.

 

W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt - mój adres e-mail: psychologia.wroclaw@wp.pl :)

 

Pozdrawiam,

 

Luckey Quarter

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie do udziału w badaniu naukowym

 

Szanowni Państwo!

 

Nazywam się Anna Kubiak i jestem doktorantką w Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu. Obecnie prowadzę badania w ramach mojej pracy doktorskiej. W związku z tym zwracam się z prośbą o wzięcie udziału w badaniu kwestionariuszowym. Dotyczy ono sytuacji potencjalnie budzących napięcie, w jakich mogą znaleźć się ludzie oraz możliwych zachowań w takich sytuacjach. Czas wypełniania kwestionariusza to około 20 minut.

 

Kwestionariusz można wypełnić przez Internet; dostępny jest tu: https://sites.google.com/site/zgodanabadanie/

 

Zanim przystąpią Państwo do udziału w badaniu, proszę zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na stronie oraz proszę zaznaczyć, czy zgadzają się Państwo na udział w badaniu. Na wszelkie pytania (również dotyczące wyników moich badań) chętnie odpowiem. W takiej sytuacji proszę o kontakt drogą mailową: ankubiak@amu.edu.pl

 

Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

 

Z wyrazami szacunku,

Anna Kubiak

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jeśli jest ktoś na forum, kto mógłby poświęcić 20 min na wypełnienie kwestionariuszy psychologicznych do pracy mgr, będę bardzo wdzięczna, badanie jest anonimowe, poszukuję osób które mają syndrom DDA. Chętne osoby proszę o kontakt marta_wlazlo@wp.pl gg 9315651 wyślę testy mailem

Bardzo dziękuję:-)

Marta

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee nudne te Wasze ankiety i badania, jak już króliki mają być badane to dajcie im frajdę czy coś :P

Gdzieś czytałem o eksperymencie, w którym brano przypadkowych ludzi z ulicy, którzy mieli sobie nawzajem dawać elektrowstrząsy w różnej skali w razie złego odpowiadania na jakieś tam pytania. Oczywiście Ci na krzesłach elektrycznych byli podstawieni i tylko udawali, ale jakbym był nieświadomy, że to ściema to ładną śmiechawe bym miał smażąc tych udawaczy :mrgreen:

 

Zbiera ktoś ochotników na takie lub podobne eksperymenty? Jakby co to PW i się piszę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwica a psychologia

 

Witam, jestem studentem 4 roku psychologii klinicznej, i zastanawiam się nad tematem mojej pracy magisterskiej. W związku z czym chciałbym Wam zadać pytanie - szczególnie osobom cierpiącym na nerwicę. Czy czujecie się dyskryminowani gdy ktoś dowiaduje się o waszej nerwicy - czy ludzie wtedy traktują Was jako "gorszego"? Idąc o krok dalej - "niezrównoważonego psychicznie"?

 

 

Zastanawiam się nad stworzeniem kwestionariusza aby zbadać czy osoby z depresją są mniej dyskryminowane w społeczeństwie niż osoby z nerwicą - mimo, że oba zaburzenia maja wiele cech wspólnych.

 

Zatem czy moglibyście podzielić się ze mną swoją opinią, doświadczeniami na ten temat?

 

Bardzo mnie interesują te tematy, a z książek tego nie wyczytam...

 

Będę bardzo wdzięczny! ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM. JEST TU KTOŚ KTO SIĘ INTERESUJE DOGŁĘBNIE TEMATEM KAZIRODZTWA? LUB MIAŁ W SWOIM OTOCZENIU PROBLEM Z TYM ZWIĄZANY?? POTRZEBUJE INFORMACJI NA TEN TEMAT. NIE BĘDĘ ZADAWAĆ PYTAŃ, TYLKO JEŚLI CHCESZ MI OPOWIEDZIEĆ O POMOCY JAKĄ OTRZYMAŁEŚ/OTRZYMAŁAŚ. TYLKO TO MNIE INTERESUJE. JEŚLI JEDNAK ZNAJDZIE SIĘ TAKA OSOBA KTÓRA MOGŁABY MI POMÓC I OPOWIEDZIEĆ O SWOIM PROBLEMIE, OCZYWIŚCIE ANONIMOWO, BYŁABYM WDZIĘCZNA. POZDRAWIAM.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę badania na temat "byłych sportowców", wiem że był taki wątek, ale dość dawno temu.

Szukam ludzi do tzw. wywiadu jakościowego" - sportowców, którzy na skutek czynników wewnętrznych zmienili swoje nastawienie do uprawianej dyscypliny sportu i całego życia.

Jak zmienia się "życiowe" podejście do sportu poszczególnych ludzi o dużej sprawności w konkretnej dziedzinie (mistrz, rekordzista), gdy coś staje na przeszkodzie karierze. Możemy wyróżnić tzw. czynniki zewnętrzne (wypadek / tragedia, która dotyka samego sportowca lub kogoś z jego bliskich, choroba, zmiana sytuacji materialnej, wiek, zmiany w obrębie uprawianej dyscypliny) lub czynniki wewnętrzne (wypalenie zawodowe, zmiana powołania). Najczęściej czynniki te przeplatają się, choć można próbować któreś z nich wykluczyć.

Tragiczną można nazwać sytuację "człowieka sprawnego" w jakiejś dziedzinie, związaną z różnymi czynnikami wewnętrznymi, nazywaną "wypaleniem zawodowym", rozumianym jako przepracowanie, czy poczucie, że dla swojego zawodu (sprawności) zrobiło się już "wszystko".

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam na imię Natalia i jestem studentką. Aktualnie piszę pracę licencjacką na temat psychoz(szczególnie psychozy na tle organicznym). Byłabym wdzięczna za jakieś informacje,które Pańswto posiadacie (doświadczenia praktyczne i teoretyczne). Z góry dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie tej informacji i ewentualną odpowiedź:)

Proszę odpowedź na e-maila natalia_mlotek@wp.pl

 

Pozdrawiam Natalia

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachecam do wziecia udzialu w ankiecie, ktora zostala opracowana do celów badawczych mojej pracy dyplomowej. Tematem ankiety jest wplyw reklam telewizyjnych na dzieci.

Kwestionariusz skierowany jest do rodzicow dzieci w wieku 2-14 lat.

 

Link do ankiety:

 

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEJYS183cWtrM0ZSYUdDWG1pSEZKS2c6MA

 

Z gory dziekuje za poswiecony czas.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Chciałbym prosić o wypełnie ankiety, ktora stworzylem

na potrzebe pracy magisterskiej.

 

Ankiete można sciągnąć z:

http://chomikuj.pl/Celine

 

Mozna ja przeslac na podany na niej adres email lub na dead-soul@tlen.pl

 

Dziekuje za pomoc

 

Pozdrawiam

 

Jurek

 

-- 21 sty 2012, 20:28 --

 

Witam

 

Jestem studentem V roku psychologii.

Pisze prace o kompulsyjnym gromadzeniu.

Prosze o pomoc i wypełnie ankiety.

 

Ankiete można sciągnąć z:

http://chomikuj.pl/Celine

 

Mozna ja przeslac na podany na niej adres email lub na dead-soul@tlen.pl

 

Dziekuje za pomoc

 

Pozdrawiam

 

Jurek

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

poszukuję jakiegoś wzoru lub przykładu jak sporządzić opinię psychologiczną, konkretnie o pacjencie z ptsd, zab adaptacyjnymi. Czy ktos może robił takie opinie i mógłby mi podrzucić przykład?

będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc

pozdrawiam

maggie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM. JEST TU KTOŚ KTO SIĘ INTERESUJE DOGŁĘBNIE TEMATEM KAZIRODZTWA? LUB MIAŁ W SWOIM OTOCZENIU PROBLEM Z TYM ZWIĄZANY?? POTRZEBUJE INFORMACJI NA TEN TEMAT. NIE BĘDĘ ZADAWAĆ PYTAŃ, TYLKO JEŚLI CHCESZ MI OPOWIEDZIEĆ O POMOCY JAKĄ OTRZYMAŁEŚ/OTRZYMAŁAŚ. TYLKO TO MNIE INTERESUJE. JEŚLI JEDNAK ZNAJDZIE SIĘ TAKA OSOBA KTÓRA MOGŁABY MI POMÓC I OPOWIEDZIEĆ O SWOIM PROBLEMIE, OCZYWIŚCIE ANONIMOWO, BYŁABYM WDZIĘCZNA. POZDRAWIAM.

 

Polecam Dekalog Krzysztofa Kieślowskiego dotyczący tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×