Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mirabeleee, wariatko nie cytuj mnie, nie ucz sie :D...

zapomniałam dodac ze Mirabele to jedyny człowiek na ziemi ktory potrafił mnie zmiekczyc i zaczyna wyrzesywac ze mnie jakies tam lepsiejsze uczucia...no i kocham ja rzecz jasna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30, ładno to ubrałaś. Jestem w piórkach. Ubrałaś mnie w piórka? To jestem aniołkiem! :D

 

-- 25 gru 2011, 19:41 --

 

nextMatii, nosz jeju no... <3

Kocham Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

hej Kasiu przykro mi bardzo z powodu tego co się stało w swięta, szkoda,ze to wszystko tak wygląda, tulam Cię , pewnie mamy Ci żal ,ze tak to wygląda a jak on pije drugi dzień od rana , dopoki mu sie alko nie skończy ,to po prostu alkoholik i powinien na leczenie iść ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrong, ejj no, rozumiem ale to nie znaczy, że będziemy się z Tb tarzać w błocie.. Przepraszam, że to powiedziałam, ale muszę. Pomożemy Ci, mów o co chodzi, tylko nie obwiniaj nas za nastrój. Bo to najgorsza droga. Niezrozum mnie źle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrong, ejj no, rozumiem ale to nie znaczy, że będziemy się z Tb tarzać w błocie.. Przepraszam, że to powiedziałam, ale muszę. Pomożemy Ci, mów o co chodzi, tylko nie obwiniaj nas za nastrój. Bo to najgorsza droga. Niezrozum mnie źle..

 

W błocie?

Idę stąd, bo mnie coś trafi za chwilę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×