Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Thazek, no Ty to jesteś tai chudy że się nie dziwie że nie grozi Ci :mrgreen: hej wszystkim, jestem z siebie dumna przetrwałam najgorszy dzień w roku, czyli Wigilię, nie siedziałam sama a z chłopakiem i rodzicami, a dziś udało mi się do rodziców dojechać bo chłopak wyjechał :) co prawda oni jadą do dziadków na obiad, dla mnie to za wysoki poziom ale i tak jest dobrze :) i nie wzięłam żadnej tabletki :) :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, to dobrze bo P. się pewnie żebra na twarzy odbijają jak się przytula :mrgreen: ucałuj ją ode mnie btw :) dawno z nią nie gadałam :)

nic się nie martw aż tak źle nie jest 8)

ucałuję ją ale dopiero jak wróci z Warszawy bo jest u rodzinki :mrgreen:

no widzisz ja z nią wczoraj gadałem ponad godzinę przez telefon :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, Moje od kiedy mama zwiazała się z ojczymem zawsze takie były, staram się o tym nie pamiętać:( Kasiu uciekaj stamtąd jak tylko nadarzy się okazja, wiem ,że martwisz się o mamę, ale to jej wybór i Ty nie jesteś za Nią odpowiedzialna.

 

 

Ktoś dba o moją linię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii co Ci sie stało :?: Jeśli mogę wiedzieć :?:

samara22 współczuję takiej wigilii. Jakby mnie się taka przytrafiła to nie Ja bym się musiał wynosić z domu... Mam nadzieję, że temu ... szybko minie... Rozumiem, że jest Ci ciężko, ale trzymaj się jakoś ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×