Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

To moga byc pierwsze oznaki pedofili. Powinienes zwrocic sie do specjalisty, ktory i tak Ci nie pomoze. Dobrym wyjsciem moga byc tez tabletki nasenne lub wlasnoreczna kastracja

:lol:

Pedofilia jest do rozpoczęcia dojrzewania płciowego. Szesnastolatka raczej jest za młoda, ale nie w ten sposób :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moga byc pierwsze oznaki pedofili. Powinienes zwrocic sie do specjalisty, ktory i tak Ci nie pomoze. Dobrym wyjsciem moga byc tez tabletki nasenne lub wlasnoreczna kastracja

Daj spokój, proszę.....przepraszam, ale głupszego stwierdzenia dawno już nie czytałam.

Skąd ta zgryźliwość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, nie wiem co powiedzieć,moze to że naprawde rozumiem,bo zanim moj ojczym umarł mieliśmy w domu sajgon. wyobrażam sobie ,że mimo wszystko jesteś dZieki temu twardsza i nie łatwo cie złamać,mimo se bardzo łatwo zranic

 

-- 25 gru 2011, 20:38 --

 

a ja GO wczoraj wywalilam z facebooka ale odwrocilam to. jakies 10 minut temu patrzę na fb a ON mnie wyrzucił dzis.

caly dzien się trzymalam nie bralam leków dodatkowych ale teraz nie dałam rady,zacpalam się,pewnie odpadne zaraz. tylko bez lęku bo wzięłam tylko na zmulenie

 

czy jak się kogoś usowa z grona znajomych na fb to osoba usunięta to wie,?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jestem mniej zdołowany, może właśnie dlatego że zamiast rozważać rozterki natury metafizycznej leżąc w łóżku i czekając na lepsze czasy, wziąłem się do roboty i zabierając się do nauki, po krótkiej przerwie zamierzam wrócić do szkoły. Tyle już się wszelkich "mądrych" ksiąg naczytałem że teraz tylko odtworzyć płytę Princa, bo ufilozoficznienie życia to jeden z objawów schizofrenii, warto się z niego wyleczyć, bo to utrudnia życie. Coś o tym już zdążyłem się przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×