Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Nie porównuje Thazek spokojnie noo ;) po prostu odniosłem się do tego co napisał egon,że o zmarłych żle się nie mówi.Nie porównywałem Piotra do Hitlera,nie to miałem na myśli przecież.W sumie to jest mi trochę przykro,że tak pomyślałeś,że chodziło o porównanie jego do Hitlera......chodziło mi tylko o to co napisał Egon...że o zmarłych żle się nie mówi.A pomimo tego o Hitlerze mówi się żle ;) .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może, gdybym nie dała za wygraną Agnieszce ( która z resztą nawet NIE POFATYGOWAŁA SIĘ na pogrzeb :cry: :cry: ) moje i przede wszystkim Jego życie potoczyłoby się inaczej..

ja wiem, że powiecie , a , teraz to sobie można gdybać, ale proszę, nie piszcie tego.. nawet, jeśli tak myślicie..

jak to prosto zjeb*ć komuś życie..

 

dla mnie osobiście z tego co piszesz najbardziej przykre jest to,ze ta dziewczyna potrafila robić coś takiego a nie potrafiła przyjść na pogrzeb, skoro juz zrobiła coś takiego to powinna, choćby z poczucia zwykłej przyzwoitości sie pojawic, zachowania ludzi czasem naprawdę bardzo bolą,

co do odebrania sobie zycia moze jest to impuls, może poczucie beznadziejności i braku sensu świata,ale ten sygnał zrodził się w jego umyśle , w jego mózgu, to on sobie to sam zrobił to nie my, to nie ty również to on, a my możemy jedynie powiedzieć ze go pamiętamy z jego postów tak czy inny sposób, a swoją droga jesli istniejmy w jakiejś formie po śmierci to Piotr powinien być dumny ze ma kogoś takiego jak Ty, kto przyjechał tyle kilometrów by go pożegnać, by być przy nim, kogoś kto zawsze będzie o nim , pamiętał i dla kogo jest najwazniejszy.

Sama myśle czasami co u kogoś, jak sobie radzi i czy w ogóle sobie radzi ze swoimi emocjami bo wiem,że ma trudność z tym wielką :cry: , przeżywam. :silence:

Tulam cie i pamiętaj ,że w tej bardzo złej sytuacji nie jestes sama i zachowałaś se prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZOSTALO POWIEDZIANE WYRAZNIE JUZ RAZ- KONIEC TEMATU O PIOTRZE. NIE BEDZIEMY ROBIC Z TEGO ELABORATU NA 50 STRON. PRZYPOMINAM, ZE JEST TO TEMAT "GDZIE JEST DAWNY UZYTKOWNIK TEGO FORUM" I DO TEGO TEMATU WRESZCIE WROCMY. I Z GORY OSTRZEGAM, JESLI POJAWI SIE CHOCBY JEDEN POST NIE NA TEMAT CZY COS O BRAKU EMPATII PODOBNIE JAK DO LINKI TO POSYPIA SIE OSTRZEZENIA. TYLE NA TEN TEMAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon co Cię ugryzło? może faktycznie załóżmy Ani nowy temat.... jednak mam wrażenie, że to jakieś nierozsądne działanie. Możesz kogoś nie lubić, ale nie zabraniaj tu rozmów. Dopiero co niedawno właśnie pytałem o Piotra gdzie jest. Niestety nie takiej odpowiedzi się spodziewałem. Ten temat niestety nie ten jedyny raz może prowadzić do takiego końca.

 

A co do pomocy Ani... czas tak. Ale i rozmowy. Spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×