Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Znów przyjechali goście na chlanie :why:

Powiedziałam mamie,że mam gorączkę i fatalnie się czuję,mama na to "a wiesz jak ja się czuję fatalnie".Nie ma jak to zrozumienie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ścianą głośne,pijackie rozmowy.Potwornie się boje,nie wiem czego i czuję się samotna.Chciałabym ,żeby ktoś tu przy mnie był z Was,fizycznie i mnie ochronił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja im bardziej uświadamiam sobie, jak irracjonalne i jałowe były moje myśli i działania, tym bardziej opuszczają mnie siły. Straciłem całkowicie poczucie sensu. Nie dziwie się, że stworzyłem swój wyimaginowany świat, jeśli tyle kosztuje mnie zderzenie z rzeczywistością. Miałem dziś ochotę coś rozwalić, skrzywdzić siebie. Waliłem pięścią w ścianę, chciałem się pociąć, ale obiecałem psycholog, że tego nie zrobię. Jest już dla mnie za późno, nie umiem funkcjonować wśród ludzi, na niczym mi nie zależy. Kompletnie nie rusza mnie wiadomość o śmierci polskich żołnierzy w Afganistanie. Jestem wściekły, odcinam się od wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byle do niedzieli...padam na pysk

chyba mam jakies zapalenie

znowu bolą powiększone węzły i chyba zapalenie pęcherza.. :-|

smutno jakoś... :(

 

-- 22 gru 2011, 22:01 --

 

aha, dowiedzialam się dziś że mój ojciec max 5 lat pożyje bo się dziś u prywatnego lekarza okazało że DODATKOWO ma wypadającą zastawkę serca..................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×