Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

msauto, kocham święta i wigilię, kolendy <333. No to wesołych świąt w nowym domu:D

 

Dziękuję i również życzę Wesołych Świąt.

Trzy lata pracowałem by teraz cieszyć się tym domkiem. Chciałbym by święta również były niezapomniane. Zapach choinki, śnieg za oknem i ciepło rozchodzące się z kominka. Liczę zrobić trochę fotek na starówce w Sandomierzu tak jak w ubiegłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu?bo wychowałem sie w domu dziecka,bo nigdy nie mialem rodziny,bo bylem bezdomny,bo świętaa są dla wybrańcow dla biednych tylko przezyciem chwili..........nie kazdy ma kochajaca rodzine,jestzdrowy,ma dom,bliskich,wolnośc...dla tych ludzi świeta maja raczej posmak bolesny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miałaś za swoje ale to już za Tobą i liczy się tylko obecna chwila....

Kolego a wszystkie pola powypełniales?ze nie wysyła?

 

-- 21 gru 2011, 22:13 --

 

A no tak masz racje:)trzeba czekac az dojdzie,ten ktos odczyta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, pełna zgoda.. Świat bez wrażliwości i życzliwości byłby potworny.... zawsze jest szansa, że gdzieś, kiedyś, trafisz na ludzi wspaniałych, normalnych.

 

To bardzo ważna sprawa, znaleźć terapeutę właściwego, przed którym nie masz oporów otworzyć się..na pewno warto "pójść" za Nią!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widze, ze tematy swiateczne :smile: Ja lubie swieta, ale nie lubie Wigilii i miedzy innymi z tego powodu od 4 lat jej nie obchodze.

 

U mnie dzis srednio...chyba wczorajszy stres egzaminacyjny daje sie we znaki, a co gorsza dzis powtorka z rozrywki :evil: Zastanawiam siwe, czy w ogole pojsc, bo nie czuje sie przygotowana, ale szkoda mi marnowac szansy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie ma na tą chwile zbyt pozytywnych perspektyw na dobrą prace.

A mi znowu dokucza żołądek, moja nerwica daje mu w kosc. Czuje scisk w żołądku i ból. Najlepiej sie czuje jak spie a gdy tylko otwieram oczy to po paru sekundach mam wrazenie jakby mi ktos zawiązał sznurek na żołądku.

Moja mama leczy sie na depresje i miała takie uczucie przez bardzo długo. Teraz jest juz ok, jest spokojna, wesola ale leki bierze juz z 10 lat. Zawsze myslałam ze mnie ta choroba nie spotka, ba nawet byłam pewna ze jestem silna itd i co? i bardzo sie myliłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś bratam się ze śledziami, kapustą, sałatkami, kluskami z makiem i tym podobnymi. Poza tym mam wolny dzień od pracy, spędzam czas z (nieco podziębionym niestety) synem Jędrkiem, czekam na Przemka aż wróci z pracy, czuję święta obiema dziurkami od nosa. A poza tym.. Wróciłam do Seronilu i chyba mi lepiej.

Życzę Wam wszystkim wspaniałych chwil w Święta. Zdrowia, siły by przetrwać trudniejsze momenty, a najlepiej żeby tych trudnych wcale nie było.

Życzę Wam miłości do wszystkich, a najbardziej do samych siebie, życzę wytrwałości i wiary, że każdy następny dzień będzie coraz lepszy. I niech tak będzie. Każdy następny coraz piękniejszy.

Ściskam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×