Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica i pory roku (objawy meteopatyczne)


Gość Ania1976

Rekomendowane odpowiedzi

Duran84, co ty opowiadasz SUPER!!! Uwielbiam śnieg i zimko Pięknie jest wtedy za oknem tak biało chyba że faktycznie chlapa będzie no to już klops ale co tam coraz bliżej zimy i upragnionych mrozów Uwielbiam jak mróz szczypie w policzki ale nie w nogi ;) Do parku można się przejść i oglądać jak wszystkie drzewa są bialutkie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosiulka jasne :evil::evil: . A szczególnie piękne jak są całe drogi zasypane tak, że przejść nie można... CUDOWNIE po prostu... Niczego więcej ludziom do szczęścia nie potrzeba... :evil::evil:. Co prawda jest kilka dni w czasie których śnieg przybiera niemal magiczne właściwości... A są to dni od 24 do 26 Grudnia... Wtedy i tylko wtedy nawet tacy wrogowie śniegu jak Ja za nim tękstnią ;):D. W razie jego braku w trakcie tych dni ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dzieciństwie strasznie bałam sie burzy , normalnie musiałam leżec w łózka nakryta na głowe i zatykałam sobie uszy zeby nie słyszec grzmotów, a wiatr jak był silniejszy to koniec :shock: zawsze bała sie,że sie drzewo na mnie przewróci albo druty z latarni spadną , przezywałam koszmary ,,,nadchodziła burza to mnie juz brzucho bolało! a najsmieszniejsze było to ,jak ktos mi powiedział ze pierscionki przyciagaj burze , od tamtej pory nie nosiłam :D to było w szkole podstawowej!! to były moje najwieksze lęki! oczywiscie z wiekiem ewoluują :smile: a teraz uwielbiam jak jest burza, a na małe tornado to czekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jesień, a szczególnie zima, to pory roku, które wpływają na mnie korzystniej niż ostre słońce i wysoka temperatura.

Tak było zawsze, od dziecięcych lat, chowałam się się przed letnim słońcem w domu, lub gdzieś w cieniu, nigdy nie opalałam się, wręcz nie podoba mi się skóra nienaturalnie opalona. Źle się czuję, gdy temperatura wzrasta powyżej 20 stopni...

Lekki mróz, śnieg i jesienny wiatr orzeźwiają mnie, pobudzają do życia.......

Jestem "człowiekiem północy", widocznie moi praprzodkowie pochodzą z krainy wiecznych mrozów i zim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda a nerwica lękowa

 

Witam

 

Mam pytanie czy pogoda , np. Upał, burza, silny wiatr, itp. mają wpływ na Wasze samopoczucie ? Czy przy jakiejś konkretnie pogodzie Wasze objawy nasilają sie?

 

Pozrawiam

Jkb

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×