Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Brokenwing, Piotr niestety zmarł :cry:

pogrzeb jutro o 14 w łodzi, ul szczecińska.. :cry:

 

nie wiem.. iść?

jego rodzina mnie z pewnością nienawidzi..

zapewne uważają, że to przeze mnie..

ja sama czuję że przeze mnie..

 

:cry:

 

brak mi słów..

jestem załamana..

 

gdzieś w środku była jeszcze myśl, że może się zejdziemy.. że może jakoś to będzie..

może ...

 

że może jakoś stanie na nogi..

 

Boże..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm..coz...nie miej do siebie pretensji bo to absurdalne!!!!sam był odpowiedzialny za to co robil on!i tylko on!!!!!wspolczuje Ci,ja bym na ten pogrzeb nie szedl na Twoim miejscu,ale to Twoja decyzja..przykro mi..niebawa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebawa, juz Ci kojarzè z innego nicku. :smile: jesli Piotr Cie prosil zebys zjela sie jego psem to tak zrob,uszanowanie jego woli byloby mile.

 

-- 21 gru 2011, 14:31 --

 

Kojarzè Piotra jako bardzo sympatycznego faceta-nie wiem co siè stalo potem,bo mnie juz tu nie bylo bodajze.jest mi niezmiernie przykro,ze odebral sobie zycie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Arnold_Rah umiał trzymać dupę na uwięzi i jego zryty dekiel nie wpływałby na administrowaniem forum, to kto wie. Może Piotr zamiast zrobić to co zrobił, wyjęczał by się na forum... Wesołych świąt całej administracji :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GniewLaserowejDzidy, nie pierdol takich bzdur. Nie ode mnie dostal bana. I nie oskarzaj bezpodstawnie, skoro nie jestes w ogole zorientowana w sprawie dobrze? Za ten post dostajesz osta. W imieniu calej Administracji, ktora teraz obrazilas. I to Tobie radze trzymac dupe w ryzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jesli ja sie dzis zabije to bedzie wina forum?wszystkich tu obecnych bo widocznie mialem za malo wsparcia????to bez sensu!!jak ktoś chce sie zabic to jest to mimo wszystko tylko i wyłacznie JEGO decyzja!!!nikogo innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brokenwing, Piotr niestety zmarł :cry:

pogrzeb jutro o 14 w łodzi, ul szczecińska.. :cry:

nie wiem.. iść?

jego rodzina mnie z pewnością nienawidzi..

zapewne uważają, że to przeze mnie..

ja sama czuję że przeze mnie..

:cry:

brak mi słów..

jestem załamana..

gdzieś w środku była jeszcze myśl, że może się zejdziemy.. że może jakoś to będzie..

może ...

że może jakoś stanie na nogi..

Boże..

Bardzo mi przykro.

Jeszcze we wakacje pisałam z Nim tu na forum.

Źle się czuł.

Ja poszłabym na ten pogrzeb na Twoim miejscu, ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebawa, ja też bym poszła, bo zawsze chodzę na pogrzeby osób, które znałam dobrze lub były ważne i zasłużone. Ale to twoja decyzja.

 

Szkoda mi go. Pewnie przewinęły mi się jego posty. I pierwszy raz spotykam się z takim czymś, że user, który się udzielał umiera. Może upamiętnimy Go tutaj. Zrobimy specjalny temat dla Niego? Takie miejsce pamięci czy coś? Chyba, że nie chcecie to nie. Każdy ma swoje zdanie. Szkoda mi Go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, Mnie kazdego człowieka szkoda, choć nie znałam Piotrka. Może gdzieś mi mignął przed oczami jakiś post. Współczuje jego forumowym kolegom i koleżankom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×