Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele praktycznie na moich rekach umierała 18latka,była po detoxie,naćpała się solidnie..przyszła do nas wezwalem karetke ale bylo za pozno....umierala mi na rekach,a to ja bylem przy niej na detoxie..trudno sie takie zapomina pamietam jak blagala"pomoz mi"ta bezsilnosc jest najgorsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Violuś..:D..a moja jest w "swiętej"kondycji...

 

-- 21 gru 2011, 01:24 --

 

Zylem rok na ulicy..to hartuje..po domu dziecka dlatego tak tych ludzi rozumiem,pomagam..ktos musi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachetnie?..hm dla mnie to naturalna potrzeba,a cena?no masz racje jest ciezko...nie raz..

 

-- 21 gru 2011, 01:33 --

 

To psychicznie spala..to jest moja rodzina,moj dom..innej nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, Szlachetnie, niewielu ludzi taką potrzebę odczuwa. A jeszcze mniej jest to w stanie udźwignąć. Owszem , ja chciałabym w taki sposób pomagać ludziom, ale nie dałabym rady na 100 %. Każdą wizytę w szpitalu odchorowuję, więc takiej sytuacji jaką Ty przeżyłeś nie jestem sobie w stanie wyobrazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu sie lekami nie chandluje raczej ide spac jestem tak przeziebiony,lęki mnie wykanczaja dobrej nocy wszystkim.

 

-- 21 gru 2011, 01:41 --

 

Rozumiem masz wiele innych zaley Violuś i Edka..:D..cudne te jeze sa..tuptusie..pa pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, dobrej nocy,wypocznij :*

 

 

Też idę.Ten ból głowy mnie dobija,do tego osłabienie,chodzę jak pijana na trzęsących z osłabienia nogach,jąkam się.Wkręcam sobie jakąś poważną chorobę, wstyd :oops:

 

Dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii, dobrej nocki i kuruj sie dalej. Ogromny szacunek dla Ciebie za to, co zrobiles, ja bym nie potrafil...psycha by mi wysiadla. Jestes bardzo silnym facetem. Szacun.

 

-- Śr gru 21, 2011 1:52 am --

 

anetta45, NIE HANDLUJEMY ANI NIE ROZDAJEMY ZA DARMO CZYLI NIE LAMIEMY REGULAMINU FORUM. TYLE ODNOSNIE TEMATU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii,

Kurcze to naprawde trauma i nnic fajnego jak sie widzi kogos kto umiera w młodym wieku i błaga o pomoc, mi mama opowiadała jak w młodsci zmarła jej kolezanka z bloku, była alkocholiczka, umarła jak miała 29 lat w szpitalu na marskośc wątrboy i tez błagała lekarzy by jej pomogli,ze ona nie chce umierac,ale nie mogli jej pomóc, ta opowiesc bardzo wdarła sie w moje zycie , z drugiej strony ludzie prosili by nie piła, później by poszła na odwyk, nie mogła z tego wyjśc, nałogi sa straszne doprowadzaja do przedwczesnej smierci i strasznych cierpień nie tylko uzaleznionych,ale również ludzi z nimi w jakiś sposób powiązanych, takie sytuacje bardzo bolą, podziwiam cię za ten wolontariat,ze dajesz radę ,tak myślę,ze ja bym takie sytuacje bardzo mocno ochrowywała Sabaidee,

Jacku dorze,że u Ciebie lepiej u mnie tak,ze nawet w dzień nie wchodziłam na forum ,wieczorkiem się troszkę rozruszałam,ale teraz tez jestem smutna taka, musze do Petruszki na PW udeżyc ,bo coś tam chce się zapytać,

jest ktoś mnie nie było na forum cały dzień dopiero w środku nocy dotarłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×