Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie i cieplutko bo u mnie juz dziś zimna nocka za oknem -5 stopni, ale przynajmniej żeśkie powietrze . Też mam mega fioła na punkcie zwierząt i bardzo chętnie pokażę Wam moje kochane rozrabiaki jeśli mnie przyjmiecie do swojego grona :) :D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, oczu psa wpatrzonych w człowieka nie da sie opisać. Moja Korusia była kochana , potrafiła tak mordkę cudownie położyć na kolanie i patrzeć albo pchać się na ręce jak małe dziecko, potrafiła tez cudownie sie wstydzić jak coś przeskrobała. Spuszczała głowę w dół wtedy i tak spod byka patrzyła do góry samymi oczami i zaczepiałam mordka w nogę pukała jak coś chciała pokazać albo żeby jej dac najczęściej jej przekąskę płatki kukurydziane. Prowadziła do szafki i pokazywała ,ze chce płatki i płatki zawsze były dla niej kupowane, takie kukurydziane do mleka, jadła same na sucho, uwielbiała, a my lataliśmy do sklepu żeby pies miał. Cudowna była.

 

-- 16 gru 2011, 04:21 --

 

paradoksy,

Moja mama zawsze mówi,że szczury sa bardzo inteligentne i chyba ma rację :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście!

szczur Ci do kółka chomiczego nie wejdzie, bo np. nie widzi sensu w kręceniu się w kółko bez celu :D

 

a teraz Wacek i Cipciok, braciszki

 

pobiegają, pobiegają, pobroją, podgryzą parę mebli i spoczynek

a potem znowu brojenie :mrgreen:

IMG065.thumb.jpg.cde83ef5a8e9cfbf9fe2e7987268e0b2.jpg

IMG070.jpg.1dd93885e1acc965ed8599cbc2f47dcf.jpg

IMG072.thumb.jpg.3d11ad4738408264eb805304ecf1f454.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, kochane.Jakie ten maluszek słodki :105:

Chciałabym mieć jeszcze kiedyś szczuraka,ale póki co mam psiaki i oby były jak najdłużej

 

anetta45, super.Aż dwanaście :shock: ,to ja najwięcej miałam 10 zwierzaków w tym 2 psiaki, 4 papugi,kociak, 2 myszoskoczki,szczurak i rybki

 

a teraz ostatnio miałam 4 psiaki i cztery koty,obecnie mam 4 psiaki i dwa kotki-jeden kociak już mam swój domek zamówiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście!

szczur Ci do kółka chomiczego nie wejdzie, bo np. nie widzi sensu w kręceniu się w kółko bez celu :D

 

a teraz Wacek i Cipciok, braciszki

 

pobiegają, pobiegają, pobroją, podgryzą parę mebli i spoczynek

a potem znowu brojenie :mrgreen:

 

 

zajebiste szczurze umaszczenie!!! :smile:

 

-- 17 gru 2011, 23:15 --

 

[attachment=0]Zdj3353.jpg[/attachment]Pan i Władca, czasami szofer w rodzinie ; rozłożona najczęściej na mamusi czyli na mnie moja kochana "córeczka" i najbardziej dystyngowana osobistość w rodzinie czyli koteczek :lol:

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, przepiękna kicia :smile: uwielbiam koty, i muszę wyznać że od niedzieli mam malutkiego persa... :yeah: z tym, że na razie jej ulubionym miejscem jest to pod moim biurkiem, problem w tym że jest to jej miejsce do załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych :?

 

wstaw jej tam kuwete, pewnie póki co sie boi ruszyc na bardziej otwartą przestrzeń

byle jej nie weszło w nawyk robienie poza kuwete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, przepiękna kicia :smile: uwielbiam koty, i muszę wyznać że od niedzieli mam malutkiego persa... :yeah: z tym, że na razie jej ulubionym miejscem jest to pod moim biurkiem, problem w tym że jest to jej miejsce do załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych :?

 

wstaw jej tam kuwete, pewnie póki co sie boi ruszyc na bardziej otwartą przestrzeń

byle jej nie weszło w nawyk robienie poza kuwete

problem tkwi w tym że mała doskonale się już czuje, ma kuwetę obok itp... więc sama nie wiem, mam nadzieję że w tym smrodzie nie będę się budziła codziennie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że pierdolony sadysta bez serca ani do ludzi, ani do zwierząt właśnie skazał małego kotka na śmierć. Znaczy owszem, nie róbmy schroniska z domu, absolutnie, ale zwierzaka powinno się nakarmić i odwieźć do schroniska, a nie zostawiać na pastwę losu.

 

Biedaczyna, małe chucherko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielonawitolda, cudne te Twoje pupisie ;)

 

L:), takie zachowania są niestety na porządku dziennym,to tylko nieliczni potrafią się zaopiekować zwierzaczkiem w potrzebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×