Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

nextMatii,

tak to jest jak sie z dywanami lata po dworze w grudniu , oj coś mma wrażenie ze Ci porżądnej trzepaczki potrzeba

ja bym cie przytuliła bo ja Ciebie zawsze ,ale przy tej grypie żołądkowej to musże sprawę przemyśłec ,bo ja jeszcze z przeziębienia do końca nie wyszłam a tutaj czuję ryzyko ;)

L:),

a zdradzisz na co czekasz od 2 tygodni? bo mnie zżera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L:),

a zdradzisz na co czekasz od 2 tygodni? bo mnie zżera :P

Na... Basię :smile:

 

-- 20 gru 2011, 05:08 --

 

kit_kat.jpg

To na pierwszym planie, przed kobietą za nią stojącą (swoją drogą bardzo ładną ; )

 

Basia to oczywiście skrót od bass. Choć mój bass też ma imie żeńskie, ale akurat nie nazywa się Barbara. To raczej ze względu na to że lubię kobiety, niż jak niektórzy niepotrzebnie odbierają równanie kawałka deski z kobietą - absolutnie! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L:),

le mnie to nie uraziło , nie takie rzeczy sie widziało kiedyś zreszta na obozie hareskim , ja ze znajomymi dojechałam i bylismy obok obozu rozbici, przyszli kumple z kadrówki i wszyscy Szymon chodzi z Jolą, ale nikt nam nie chciał powiedziec co to z aJola my w końcu poszłyśmy do kumpla i mowimy no węź powiedz z jaka Jolą on chodiz, fajna jakas a Szymon wchodzi z takim czymś ala bejsbol i mowi to jest Jola , kakrze gitara duzo lepsza z facetem tez sie ładnie komponuje gitara, nawet rzeknę lepiej bo jest odmiany żeńskiej czyli gitara jest kobietą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam fazę by kupić sobie harmonijkę ^^

 

A z basiek drogie marzenie:

[videoyoutube=lIE4dLpIivE][/videoyoutube]

I trochę tańsze, które akurat mam nadzieję spełnić:

[videoyoutube=lQNM-Whctd4][/videoyoutube]

 

Rozpływam się : )))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pietruszka - ten pierwszy (Wal Bass) brzmi na płycie tak:

[videoyoutube=R2F_hGwD26g][/videoyoutube]

Problem w tym, że kosztuje jakieś 5-6 tysięcy funtów, natomiast ja mam diabelny plan by wymienić w moim dotychczasowym sprzęcie kiedyś elektronikę by brzmiał w podobnym stylu - do cięższych, wyrazistych brzmień, a ten drugi chcę sobie sprowadzić kiedyś jak uda mi się kasę odłożyć, co prawda kosztuje 7-9 tysięcy złotych, ale to sprzęt na dobre 15-20 lat (oczywiście z odwiedzinami lutnika raz na jakiś czas) do lżejszej muzyki - bluesa, jazzu, rocka - uwielbiam ten słodziutki dźwięk fenderów :))

 

Harmonijkę kupię sobie, a co ; ) Jak reszta wypije po 2-3 piwka to nawet fałszowawnia nie usłyszą hah :mrgreen: Będziemy Whisky i Wehikuł Czasu śpiewać na przemian całą noc ku wątpliwej uciesze niektórych sąsiadów ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L:), 10tys zł za gitare?? ja pierdole :D w głowie sie nie miesci aczkolwiek rozumiem :) hobby to hobby i nic nie jest w stanie nas zniechecic ale fajnie ze udało ci sie złapac taka bogata złota rybke, moja jest troche biedniejsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5-6 tysięcy funtów to wychodzi jakieś 30.000 złotych ; )

 

Gitara 7000-9000 tysięcy, głowa gitarowa (Ampeg) kolejne 6000-10.000 tys PLN, do tego kolumna - 3000 zł , stuff - 1000 zł. I mam sprzęt marzeń : )

 

Mój bass który aktualnie posiadam nowy kosztuje 2000-2500 zł, jednak to średnia półka co by nie mówić. Tyle że wzmacniacza i kolumny nie zamierzam na razie kupować tak drogich (coś tańszego, by łącznie w 3000 zł za obie rzeczy się zamknć), ale ten bass to jest moje marzenie od dawna i w końcu mi się uda go kiedyś kupić, ja to wiem :mrgreen: )

 

-- 20 gru 2011, 06:30 --

 

I pomyśl jaka to ogromna zaleta dla partnerki, wie że facet jej nie zdradza, bo jak z kawałkiem deski i paroma strunami zdradzać ? ;D

 

Taki sprzęt może okazać się lepszym zabezpieczeniem zwiazku od kredytu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-- 20 gru 2011, 06:30 --

 

I pomyśl jaka to ogromna zaleta dla partnerki, wie że facet jej nie zdradza, bo jak z kawałkiem deski i paroma strunami zdradzać ? ;D

 

Taki sprzęt może okazać się lepszym zabezpieczeniem zwiazku od kredytu :mrgreen:

hhahaahaha..no nie wiem, nie wiem...chyba nie masz pojecia w takim razie ile lasek leci na "taka gitare" ":D swietny wabik hih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Żono, zaciskamy pasa z finansami

- Na co?!

- Na nową gitarę oczywiście :mrgreen:

 

-- 20 gru 2011, 06:53 --

 

Jak kupisz mi nową gitarę zrobię Ci minetę

 

 

Szantaż doskonały! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×