Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

no widzisz amelia, czyli to nie przypadek. To jest nawet niezłe w zimie, ale trzeba się pilnować i sensownie ubierać.

Jak pamiętam, to wtedy było ok -10 st i ja podkoszulek+cienka kurteczka treningowa i po godzinie biegania w takim stroju to mi się stało. Efekt był taki, że odstawiłem wtedy lek, akurat nie miałem już możliwości konsultacji u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, pocenie ja też mam większe, ale ono zmniejsza się z czasem, mam również zawroty przy zmianie pozycji ciała, np jak kucam i wstaję, itp. Ale to mimo wszytko wg mnie bardzo dobry lek. Bo wcześniej próbowałem masę i żadnego nie tolerowałem i nie pomagał mi w mojej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore 2 razy po 150 mg, kurcze velafax sr 75 kosztuje 9 zł około a ten sam lek w dawce 150 mg 45 zł opakowanie a mam 3 , dla mnie to jest róznica...Mam 3 opakowania zapisane, wiec jesli kupiłabym zamiast 3 op. 150 mg - 6 op. 75 mg to przeciez to samo i taniej ? :roll:

 

 

no ale przecież lakarka może Ci przepisać te mniejsze, robi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore 2 razy po 150 mg, kurcze velafax sr 75 kosztuje 9 zł około a ten sam lek w dawce 150 mg 45 zł opakowanie a mam 3 , dla mnie to jest róznica...Mam 3 opakowania zapisane, wiec jesli kupiłabym zamiast 3 op. 150 mg - 6 op. 75 mg to przeciez to samo i taniej ? :roll:

 

 

no ale przecież lakarka może Ci przepisać te mniejsze, robi problem?

 

agnitum , nie robi problemu tylko zapomniałam o to zapytać, ,...co do Twojego pytania to ja staram sie brac po posiłku , a dzis wykupiłam w innej aptece VENLECTINE 150 MG ,opakowanie ok 26 zł

 

-- 20 gru 2011, 21:10 --

 

Ale mi się to właśnie dzieje na lekach.Jestem w trakcie trzeciego opakowania Efectinu.

Madzialenka, hej , a mówiłas o tym lekarzowi? bo chodzi o "te prądy dziwne" tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lekach serotoninergicznych osłabienie emocjonalności jest czyms częstym i normalnym czasem wygląda to tak że pacjent czuje się jak robot .Z JEDNEJ STRONY TO DOBRZE BO NIE CZUJE SIE LĘKU czy depresji z drugiej jest problemem bo chory oczekuje aby leki usuwały tylko przeszkadzające objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Akurat pieniądze to trugorzędna sprawa, najważniejsze jest dobro dziecka. U ludzi z problemami emocjonalnymi jest ciężko wychować zdrowe pod tym względem dziecko. Jest duże prawdopodobieństwo, że coś podobnego "zafunduje" się własnemu dziecku. Chyba bym tego nie zniosła, gdyby tak się stało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie się z wami nie zgadzam! Mam dużo koleżanek chorujących na nerwicę, które mają wspaniałe, zdrowe dzieci a i w czasie ciąży dobrze się czuły. Poza tym mam wspaniałego męża, który mnie wspiera i zawsze mogę na niego liczyć, także ani ja ani mój lekarz nie uważamy, żeby była to odważna decyzja.Bycie chorym na nerwy nie oznacza,że nie można być rodzicem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×