Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co trzyma was przy życiu?


TheGrengolada

Rekomendowane odpowiedzi

Przy życiu trzyma mnie moja kochana Mama oraz wsparcie, jakie mi daje. To ona znalazła mnie po pierwszej próbie samobójczej, to ona załatwiła mi leczenie i spędziła wiele dni na poszukiwaniu dobrego specjalisty dla mnie. Akceptowała i kochała, pomimo tego, że byłam bardzo trudnym dzieckiem, kiedy weszłam w okres nastoletni. Kiedy trafiłam na oddział, również zaczęła leczenie (alkoholizm) i wiem, że bardzo się dla mnie stara.

Na drugim planie są moi znajomi, szkoła i nauczyciele.

Przyznam szczerze, że przechodzę dzięki nim najlepszy okres w moim życiu, bo przedtem miałam tylko Mamę-i to nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marianski696, ale nie każdy ma jak się podnieść, chwytanie powietrza nic nie daje. Wtedy człowiek sobie zdaje sprawe, że nie umie sobie pomóc. To przejaw nierozwiązanego problemu a nie głupota..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że większości by to nie obeszło pewnie by sie wielu w duszy szeroko usmiechnęło a tych pare osób co mógłbym skrzywdzić wole tego nie robić a pozatym wiem że siedzi we mnie znokautowany wojownik ale czy warunki pozwolą sie odbudować czy mój mózg, ciało jest w stanie nie pisać chociażby takich smutów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy życiu trzymają te momenty kiedy czuje się dobrze, kiedy cieszę się każdą chwilą, kiedy wszystko jest piękne, kiedy nie mogę się doczekać kolejnego dnia, kiedy czuję się tak lekko i dobrze :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×