Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

W święta będzie jedzenie ( i wojna o nie... ), a sylwester byłby, ale nie będzie - środki nie pozwalją ; /
U mnie nie chodzi o wojnę o jedzenie a o to, że co roku jest ten sam scenariusz - matka szukająca dziury w całym, kłócąca się w wigilię i robienie 'świątecznej' atmosfery kilka dni przed to już rytuał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam totalnego doła. Mam wrazenie ze nikt mnie nie rozumie. Jestem emocjonalnym wrakiem. Ciągle sie czegos boje. Wczoraj wymiotowałam przez cały dzień, dzisiaj czuje sie fatalnie i nie moge sie dodzwonic do przychodni zeby sie do lekarza zapisac, ciągle jest zajęte. Nie poszłam do pracy, jestem tak słaba ze ledwo chodze po domu. Dodatkowo psychicznie jest mi badzo zle

 

-- 19 gru 2011, 13:22 --

 

Piszecie ze macie problemy ze snem....U mnie ostatnio tez zaczeło sie cos dziac. Tzn zawsze byłam spiochem, nigdy nie miałam problemów z zasypianiem, wystarczyło ze przyłożyłam głowe do poduszki i juz spałam. A teraz od kilku dni jest do kitu. Nie moge zasnąc, mam ścisniety żołądek, a jak juz zasne to czesto budze sie w nocy. Rano wstaje bardziej zmeczona niz wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism,wydaję mi się,że to nie szantaż,bo naprawdę tak może być,że jeśli w tym momencie nie otrzymasz pomocy to możesz nie wytrzymać.Też tak raz trafiłam na odział,powiedziałam,że nie wrócę do domu,że coś sobie zrobię,ale rzeczywiście tak czułam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie chciałam i nie chce i nie wydaje mi sie zeby ktokolwiek lubił cierpienie i czuc sie zle. Z tego co sie zdążyłam zorientowac to kazdy szuka pomocy i próbuje z tego bagna wyjsc

 

-- 19 gru 2011, 15:05 --

 

Sory nie zrozumiałam cie Amon_rah Cofam wczesniejszą wypowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×