Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomocy!


ktosss

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba są niepełnosprawni umysłowo albo żyją w iluzji

 

To Wy żyjecie w iluzji własnego umysłu, że wszystko jest źle. Otwórzcie swoje umysły, zacznijcie medytować, cokolwiek. Bo tak to od niczego nie dojdziecie jak się coraz bardziej tylko dołujecie tym wszystkim.

Lęki każdy jakieś ma, ale tak samo każdy może się z nich wyzwolić, trzeba się z nimi skonfrontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest tak dobrze to dlaczego tu siedzicie? toż to sprzeczność

 

-- 19 gru 2011, 18:51 --

 

Dobra, prawda jest taka,że KeFaS spowodowałeś tą wypowiedzią u mnie lęk, bo:

1. wtrącasz się w nie swoje sprawy i spowodowało to u mnie agresję

2. niewyładowana agresja połączyła się z lękiem

czyli odczuwam i agresję i lęk - czy o to Ci chodziło? chyba tak, życzę więc zapętlenia lękowego niewydarzony monopolisto na rację, no ale Ty takich stanów nie masz, więc życzę, by się w Tobie narodziły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to jest forum dyskusyjne i jak sama nazwa wskazuje tutaj się DYSKUTUJE i WYMIENIA POGLĄDY. A więc trzeba się liczyć z tym, że spotka się ludzi, którzy mają odmienne zdanie czy światopogląd od naszego (jak np. KeFaS).

 

Po drugie, to co u Ciebie wyzwala lęk i agresję jest tylko i wyłącznie Twoim problemem do przepracowania na psychoterapii. To że ktoś ma kynofobię czy ailurofobię nie znaczy, że w Offtopicu przestaniemy publikować zdjęcia psów i kotów. To że ktoś ma androfobię nie znaczy, że wyrzucimy z forum wszystkich mężczyzn. To że ktoś ma allodoksafobię (lęk przed zdaniem innych) i kończy się to u niego niekontrolowanymi wybuchami gniewu, nie znaczy, że przestaniemy tu dyskutować i wymieniać poglądy.

 

Po trzecie, proszę o zaprzestanie wszelkich inwektyw, nieubliżanie innym ludziom i nienazywanie ich "niewydarzonymi" albo imputowanie im niedorozwoju intelektualnego. Poza tym nie życz drugiemu co Tobie niemiłe.

 

Koniec OT-a. To jest dział "Uzależnienia" i proszę o powrót do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilkuletnia psychoterapia nie dała efektów

lęki pewnie byłyby mniejsze, gdyby poczucie własnej wartości było na jakimś poziomie

dobrze Wiecie, że w mojej wypowiedzi nie chodziło o pomniejszanie osób ze zdiagnozowaną niepełnosprawnością umysłową, miałam na myśli 'niedojrzałość intelektualną', klapki na oczach, zaprzeczanie rzeczywistości

mam naprawdę problem z agresją i lękiem

 

-- 19 gru 2011, 20:57 --

 

Małe sprostowanie: 'niedojrzałość intelektualna' to nie to samo co 'niepełnosprawność intelektualna' ('niedorozwój intelektualny'), tak jak 'niedojrzałość emocjonalna' to nie to samo co 'niedorozwój emocjonalny" proszę nie mylić pojęć

we wczorajszej wypowiedzi w konkretnym kontekście pomyliłam się!!! i użyłam 'niepełnosprawni umysłowo' zamiast 'niedojrzali intelektualnie'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beżowa, lol? skoro się tu wypowiadasz to znaczy, że chcesz pomocy, poza tym, nie masz pojęcia jakie stany mam/miewałem, ale staram się pomóc, a nie zaszkodzić. Widzę, że Twój problem polega na tym, że od nikogo nie przyjmujesz tej pomocy, tylko wszyscy Cię wkurwiają - ja też tak kiedyś miałem, ale potem zobaczyłem, że nie warto, bo ludzie dają rady, bo te rady działają, tylko trzeba SŁUCHAĆ (ew. CZYTAĆ).

 

No i jeszcze jedno - skoro dyskusja toczy się publicznie to nie pisze tego tylko i wyłącznie do Ciebie, ale też do innych, bo wiele osób czyta takie tematy. Więc wyluzuj się, albo po prostu nie pisz tu, jeżeli odpowiedzi Cię nie satysfakcjonują.

W sumie Mad wyczerpał temat, jeżeli o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×