Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik, pizza :P to niech Ci ktoś przypomni żebyś mi przypomniała :mrgreen:

 

przyjdę z siekierą...

żeby sobie gdzieś choinkę urąbać :lol:

a w Wigilię wsadzę jej czubek w tyłek jakiegoś aniołka :comone:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, baranka zjadłem:( No i flagę z czegoś przecież trzeba było uszyć, a bawełny ani poliestru pod ręką nie było

 

-- 17 gru 2011, 01:29 --

 

A Agasayi mogę kupić największą pizzę w pizza hut, żeby tylko tę siekierkę schowała

 

-- 17 gru 2011, 01:41 --

 

Duża super supreme na grubym cieście w wersji corona? Może być? Ale jeden kawałek dla mnie.

 

-- 17 gru 2011, 01:57 --

 

Ok Agasaya, przepraszam za propozycję, już wycofana:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya, Chcesz iść do pizzerii i nic nie jeść? :lol:

Ja bym na pizze i piwo chętnie wpadł, tylko kurde, znowu ta godzina... nie można tak bardziej wieczorem? Chociaż z drugiej strony mogę wieczorem być gdzieś indziej (inny spontan), więc jak coś to dam znać telefonicznie. Tylko to wtedy ok 14 bym musiał się zbierać, żeby na 15 tam być, no to się nie wyśpię :(

Ale mogę przyjść z zieloną magią (odrobinką, bo mało już mam) to będzie się lepiej jadło :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KeFaS, ale ja właśnie chcę zjeść :smile: to Karol mówi że mam się odchudzać :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 17 gru 2011, 03:04 --

 

Mad_Scientist, nie wpadaj lepiej... wózki drogie... pieluchy też... a becikowego tylko 1000 zł :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o pizzy, a mi na fluxie rośnie dupa. :P:lol:

 

Bierzesz flupen?! Uważaj na pupę! Zacny flupen idzie w pupę! Ale oficjalnie powiadam, iż teraz biorąc flupen i jedząc dwa posiłki dziennie, nie jedząc po 18.00, udaje się mi tracić na wadze więc... pupa maleje! Uf! Uf!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, ale można systematycznie się ruszać. Parę razy zachęcałem na tym forum (Gdyńskim) do tego, żeby spotkania robić w plenerze, do jakichś wspólnych spacerów, etc. Ja codziennie jestem przez 1-2h na bulwarze i walczę ze swoją wagą i spada:) Wcześniej biorąc to samo (Wenlakaksyna 37.5 lub 75) potrafiłem przytyć 6kg miesiecznie a teraz mogę zrzucić 1-2 przez miesiąc. Wiele leków rzeczywiście sprzyja tyciu/łakomstwu/etc, ale to tylko utrudnia schudniecie lub dbanie o optymalną dla zdrowia wagę, ale tego nie uniemożliwia. Sama też to napisałaś zresztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×