Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem bezdomny


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj zatracony,

 

Przeczytałem kilka Twoich wpisów na forum, i czułem się tak, jakbyś opisywał mnie: tzn. mistrz marnowania czasu, do niczego się nie nadający, straceniec.

 

Ale do sedna. Co rozumiesz poprzez bezdomność? Rozumiem, że masz swoje mieszkanie i prawdziwi bezdomni (np. ja) zazdroszczą Ci tego. Jeśli masz dom, to możesz budować "domność". Mam nadzieję, że wiesz, co mam na myśli.

 

Ja, mimo, że wynajmuję pokój, nie mam własnego domu. Od rodziny się odciąłem i jestem zupełnie zdany na siebie. Jadłodajnie dla bezdomnych, pomoc odzieżową też mam zaliczoną.

 

Zatem Twoją "bezdomność" wziąłbym w wielkie cudzysłowie, aczkolwiek Cię rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny za dobre słowa :)

 

DddMan, moje pojęcie bezdomności opisałem już w tym wątku. Pisałem o domu w sensie emocjonalnym, wiesz dom, rodzina, ciepło. Cóż spieprzyłem to i to się nie wróci, nawet nie byłem szczęśliwy mając te wartości, nie potrafiłem ich docenić. Teraz to widzę i żałuję ale nie robiłem tego celowo.

Ten rok miałem lepszy, odnowiłem znajomość ze stara przyjaciółka i zaczynam żałować, że mogę ją zranić. Teoretycznie wszystko jasne, logistycznie nie możemy być na razie z sobą więcej niż miesiąc w roku więc i nie planujemy (planuję) stałego związku, jest to dla niej jasne ale boję się, że jednak ją zawiodę. Nie zakochałem się w niej, może mogę ją kochać ale nie chcę powtórzyć błędu z małżeństwa.

Pozatym jeszcze prawie się zakochałem w tym roku w innej dziewczynie ale niestety nie byłem odpowiednim partnerem dla niej . Odczułem to i m/w od tego momentu zaczął się mój zjazd. Plus ew problemy z pracą i znów czuję się jak wrak.

Życie boli ale dla dziecka chcę albo raczej muszę jeszcze pocierpieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×