Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Alienated,

bądzmy dzisiaj mli dla siebie, ale ta chwila będzie nie zapomniana ;) , Ty powiedz ,ze Ty tak specjalnie najpierw postraszyłęś,zeby wrazenie było większe :D

haha tak tak bo dzis niedziela :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, własnie...czas...chyba juz sie pozegnac bo widze ze zle ci w tym avatarze :D

widzisz ja tu jestem z zupełnie innych wzgledów niz finansowych :(

Żle! ;) Tamten o wiele bardziej mi się podoba ;).

Nie wiem dokładnie co masz na myśli, ale mam nadzieję, że kiedyś rozwiniesz szerzej ten wątek ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30,

pogadam z nia,ale ona gdzieś po Rewepoolem chyba , chyba Stoke sie to pisze gdzie ona jest , niema sprawy powiem jeji jak cos dam gg jej ,powinna sie zgodzić

Alienated,

z koleżankamam komnakt cały czas telefoniczny i przez gg takze nie jest tak ,ze w ogóle nie mamy kontaktu znam ją od 12 roku zycia takze to juz ponad 20 lat będzie i sie zawsze kumplowałyśmy i dalej kumplujemy, takze nie jest źle to jutro nccos moze zagadaj do tego kumpla :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

bądzmy dzisiaj mli dla siebie, ale ta chwila będzie nie zapomniana ;) , Ty powiedz ,ze Ty tak specjalnie najpierw postraszyłęś,zeby wrazenie było większe :D

haha tak tak bo dzis niedziela :)))

Niedziela akurat nie ma dla mnie większego znaczenia ;). Potrafię być miły w każdy inny dzień tygodnia, ale czasami potrzebuję... odpocząć... Odizolować się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, z moja najlepsza kumpela przyjaznimy sie juz 21 lat, niedawno rocznice miałysmy :D..normalnie zabiłabym dla niej Alienated, tu nie ma co rozwijac, lecze sie tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30,

pogadam z nia,ale ona gdzieś po Rewepoolem chyba , chyba Stoke sie to pisze gdzie ona jest , niema sprawy powiem jeji jak cos dam gg jej ,powinna sie zgodzić

Alienated,

z koleżankamam komnakt cały czas telefoniczny i przez gg takze nie jest tak ,ze w ogóle nie mamy kontaktu znam ją od 12 roku zycia takze to juz ponad 20 lat będzie i sie zawsze kumplowałyśmy i dalej kumplujemy, takze nie jest źle to jutro nccos moze zagadaj do tego kumpla :lol:

Tahela, to ile Ty masz lat??? Bo coś nie chce mi się wierzyć??? ;).

A odnośnie kumpla... właśnie mi uświadomiłaś, że mam także inne zaległości, które planowałem w ten weekend nadrobić... :( Na szczęście jest jeszcze niedziela! Do kościoła nie idę, więc może jakoś się zdołam w międzyczasie zorganizować... ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, z moja najlepsza kumpela przyjaznimy sie juz 21 lat, niedawno rocznice miałysmy :D..normalnie zabiłabym dla niej Alienated, tu nie ma co rozwijac, lecze sie tutaj

Nie wiem co konkretnie masz na myśli, ale pojechać do Stanów po to by się leczyć chyba nie każdy ma możliwość...?

 

-- 18 gru 2011, 04:47 --

 

petruszka30,

postawiłaś źle przecinek i wyszło ze byś dla niejj zapiła Alienated ;)

Alienated, jak będzie miał odpowiedni nastrój, sam zapije się na śmierć :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

ale petruszka chyba na wyspach jest w zjednoczonym królestwie, coś mi tak kołacze, tosz moj bosze kazdy sie moze zapić na śmierć jak chce,ale jak Cie zapije ktoś inny to juz morderstwo przez zapicie, podłaczyć i przez kroplówke dozylnie, :P

Nieee... :P Piję alkohol w takich ilościach, że niejedna kobieta byłaby w stanie mnie przebić... ;). Ogólnie dość szybko mnie to męczy i z pewnością nie byłbym zdolny doprowadzić się do śmierci w ten sposób ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, eeee a co to? 20sto latki to jakies gorsze sa?? :D

i nie new york a old York, mój był pierwszy i wsłasnie stad wzieła sie nazwa new york ale nie kazdy musi o tym wiedziec..swoja droga nie mam 20 lat :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

tak jasne ;) , ja z pokolenia Nirwany jestem, w moim mieście był taki klubik 12% wszyscy tam na wagary chodzili, sidziało sie na podłodze, na scenie , cały był zadymiony a teraz to tam kólturka a takich klubów juz nie ma w tej chwili a mysmy wyrośli z deko

Nirvanę oczywiście pamiętam, choć już wtedy byłem tak odjechany, że zespół będący u szczytu swojej popularności był mi niemal zupełnie obcy... Później dopiero załapałem co jest grane...

Alienated, eeee a co to? 20sto latki to jakies gorsze sa?? :D

i nie new york a old York, mój był pierwszy i wsłasnie stad wzieła sie nazwa new york ale nie kazdy musi o tym wiedziec..swoja droga nie mam 20 lat :((

Nie tyle, że gorsze są, ale miałem już w przeszłości okazję niejednokrotnie raczej nieprzyjemnie się naciąć na osoby, które dowiedziawszy się jaki przedział wiekowy sam reprezentuję, nagle zmieniały diametralnie swoje nastawienie względem mnie... Nie powiem, ażebym czuł się wówczas fajnie... Generalnie skłonny jestem bardziej obdarzać zaufaniem ludzi już bardziej pod względem wieku dojrzałych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

ale wiesz jak na tych wakacjach babka w Tesco chciał ode mnie dowód jak piwo kupowałam to sie zdenerwowałam z lekka, bo bez przesady jednak, później poszłam z kolega 6 la starszym na piwo mu o tym powiedziałam to sie smiał ,ze on ze mna nie pije bo jeszcze go gliniarze zwiną za rozpijanie nieletnich hihi

 

-- 18 gru 2011, 05:11 --

 

Alienated,

Pearl Jam jest lepszy zawsze wolałam od Nirwany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, hahaha ja miałam mega polewke na ostatnim urlopie w pl, kupowałam fajki a babko do mnie o dowód, miesiac wczesniej skonczyłam chemie, wygladałam jak...uwaga...Zombie :D a ona do mnie ze tak młodo wygladam hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, to sie pochwal ile masz tych lat? :D...ludzie sa rozni

Za niespełna dwa lata stuknie mi czterdziestka... ;).

Alienated,

ale wiesz jak na tych wakacjach babka w Tesco chciał ode mnie dowód jak piwo kupowałam to sie zdenerwowałam z lekka, bo bez przesady jednak, później poszłam z kolega 6 la starszym na piwo mu o tym powiedziałam to sie smiał ,ze on ze mna nie pije bo jeszcze go gliniarze zwiną za rozpijanie nieletnich hihi

Ja pamiętam jak będąc już dobrze po dwudziestce też zostałem poproszony o dowód przy zakupie wódki :P. Dowcip polega na tym, że byłem już wówczas od dawna pełnoletni, dwa: alkohol kupowałem dla kogoś zupełnie innego, trzy: w ogóle nie piłem wtedy wódy :P. Fuuuj ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×